Manavgat Novamall Hyundai Tucson Çekiliş Kampanyası

Manavgat Novamall Hyundai Tucson Çekiliş Kampanyası kapsamında 1 Aralık 2018 ile 28 Şubat 2019 tarihleri arasında aynı gün içinde 75 TL ve katları tutarında alışveriş alışveriş yapıp, fiş ya da faturaları AVM içerisinde bulunan kampanya katılım noktalarına müracaat ederek çekilişe katılım sağlanabilir. 75 TL’lik her alışveriş 1 çekiliş hakkı verir. Çekiliş sonuçlarına https://okampanya.com/manavgat-novamall-hyundai-tucson-cekilis-kampanyasi/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

1 şanslı talihli 2018 model Hyundai Tucson otomobil kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak? 

Çekiliş 10 Mart 2019 tarihinde noter huzurunda halka açık bir şekilde gerçekleştirilecektir. Çekilişin sonuçları ise 13 Mart 2019 tarihli Sabah Gazetesi Akdeniz Ekinde ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Sitemizi takip ederek aynı günde sonuçlardan haberdar olabilirsiniz.

Çekiliş ile ilgili diğer detaylar nelerdir? 

Manavgat AVM işletrmeciliği A.Ş, NovaMall AVM içindeki tüm mağaza çalışanları ve 18 yaşından küçük olan kişiler kampanyaya katılım sağlayamaz. Katılıp, ödülü kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez. İkramiyeye konu olan eşya ya da hizmetin KDV ve ÖTV vergileri dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Çekiliş ile ilgili olarak daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. Eğer cevabını bulamadığınız farklı sorularınız var ise; çekilişi düzenleyen firma ile iletişime geçerek sorularınızı iletebilirsiniz.

Manavgat Novamall AVM’nin açık adresi: Alanya, Antalya yolu 8096 Sk No:5 Manavgat / Antalya şeklindedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir