istanbulun en popüler yakası avrupa yakası escort bayanlar ile sizleri bekliyor

Marshall Akrikor Çekiliş Kampanyası

Marshall Akrikor Çekiliş Kampanyası kapsamında birçok hediye dağıtıyor! Çekilişe katılmak için 31 Ekim 2018 tarihine kadar vaktiniz var. Bu tarihe kadar kampanyaya dahil olan promosyonlu “Akrikor” boya ürünlerinden satın aldıktan sonra ürün üzerinde bulunan üstü kapalı katılım şifresini kişisel bilgileriniz (ad, soyad, adres, GSM no) ile birlikte https://www.marshallclubcard.com.tr/Cekilis2018.aspx linki üzerinden ücretsiz olarak çekilişe katılabilirsiniz. (Buraya dikkat: Kazanan talihlilerin şifre ibrazı zorunludur, 29 Aralık 2018 tarihine kadar saklayınız.)

Marshall Akrikor çekilişi 09 Kasım 2018 tarihinde, saat 11:00’de noter huzurunda, halka açık bir şekilde Yeni Markera Çekiliş Org. Konferans salonunda yapılacaktır. Çekiliş sonuçları 14 Kasım 2018 tarihli Takvim Gazetesinden ve sitemizden (okampanya.com) duyurulacaktır.

Çekilişte sonucunda neler kazanılabilir? 

1 Kişiye Volkswagen Yeni Amarok V6 (fiyatı: 226.880,00 TL)
4 Kişiye Samsung Galaxy S9 Titanyum Grisi 64 GB Cep Telefonu (adet fiyatı: 5.350,00 TL)
40 Kişiye 1 adet Akrikor Silikonlu + Örücü Astar 20 KG ve 2 adet Akrikor Silikonlu + Akrilik 15 L’den Oluşan Set

Hangi ürünler ile çekilişe katılabilirim? 

Akrikor Silikonlu+Akrilik Bc, Akrikor Silikonlu+Akrilik Bm, Akrikor Silikonlu+Akrilik Bw, Akrikor Silikonlu+Akrilik Beyaz, Akrikor Saf Akrilik Bc, Akrikor Saf Akrilik Bm, Akrikor Saf Akrilik Bw, Akrikor Saf Akrilik Beyaz, Akrikor Elastomerik Bm, Akrikor Elastomerik Bw ve Akrikor Elastomerik Beyaz ürünleri iki çekiliş hakkı,

Akrikor Anti Alkali+Örtücü Astar, Akrikor Silikonlu+Örtücü Astar, Akrikor Silikonlu + Akrilik Grenli Bm, Akrikor Silikonlu + Akrilik Grenli Bw ve Akrikor Silikonlu + Akrilik Grenli Bc ürünleri bir çekiliş hakkı kazandırır.

Kazanan talihlilere (asil ve yedek) tebligat yapılacaktır. KDV ve ÖTV haricinde bulunan yasal yükümlülükler talihlilere aittir. Daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilir, çekiliş için şifre girişi yapabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir