Mavi kartuş nedir? Mavi Kartuş nasıl alınır?

Mavi markası, müşterilerinin Kartuş adı altında renkli dünyasına davet ediyor. Kartuş üyelik programı ile birlikte yeni sezon alışverişlerinizde %4 puan kazanabilir ve biriktirdiğiniz puanlarınızı da yeni sezon alışverişleriniz dahilinde istediğiniz gibi harcayabilirsiniz. (Kampanyaların zaman içerisinde değişiklik gösterebileceğini unutmayın.) Ayrıca Kartuş programı kapsamında kişiye özel hediye, kampanya ve avantajlardan da yararlanabilirsiniz…

Kartuş nasıl alınır? 

Mavi markasının müşterilerine kampanyalardan yararlanabilmek adına sunulan Kartuş’u mavi.com üzerinden alışveriş esnasında, ödeme sayfası üzerinde “Kartuş Kart istiyorum” butonuna tıklayarak alabilirsiniz. Ayrıca dilerseniz de Mavi mağazalarından alışverişleriniz ile beraber Kartuş kart başvurusu gerçekleştirebilirsiniz.

Kartuş Kart ücretsiz mi?

Kartuş bir kredi kartı ya da taksit kartı değildir. Finansman ve ödeme gibi bir özelliği yoktur. Alışverişlerinizin ödemelerini gerçekleştirirken; Kartuş Kartı ister nakit isterseniz de banka kartlarınız ile beraber kullanarak puan kazanabilirsiniz. Kartuş kart ücretsizdir.

Kartuş Kartı nasıl tanımlayabilirim?
  1. Öncelikle mavi.com üzerinde üye girişi yaparak; “Hesabım” ekranında “Kartuş Kartım” seçeneğine tıklayın.
  2. Karşınıza çıkan ekranda cep telefonunuza gönderilen güvenlik kodunu girin.
  3. Kart bilgilerimi profilime ekle kutusuna tıklayın.
  4. Ardından eşleme işlemini tamamlayın.

Kartuş kartınız var ise; puanlarınızı sorgulayabilmek için; mavikartus.com linkini kullanabilirsiniz. Ayrıca Kartuş Kart ile ilgili olarak tüm detaylara mavikartus.com sitesi üzerinden ve Mavi mağazalarından ulaşabilirsiniz.

Sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, çekiliş kampanyaları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. www.okampanya.com sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak isteyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir