Maximum Kart MACFit Kampanyası

Maximum Kart MACFit Kampanyası kapsamında 31 Aralık 2018 tarihine kadar Maximum Kartınız ile yapacağınız 6 aylık MACFit üyeliklerinde 2 ay hediye edilecektir. Bu şekilde 6 aylık ödeme yapıp da 8 aylık kullanım yapabileceksiniz. Harika değil mi? Kampanyanın detaylar aşağıdadır;

Kampanya kapsamında geçerli olan kartlar İş Bankası Bankamatik Kartları, İş Bankası Maximum özellikli kredi kartları (Maximum, MercedesCard, Maximiles, İş’te Üniversiteli) şeklindedir. Bunlar dışında bulunan kartlar kampanyadan yararlanamaz. Ayrıca kampanya yeni üyelikler için geçerlidir ve her müşteri yalnızca bir kez yararlanabilir. MACFit’e Maximum Kart ile üye olup, üyelik ücretlerini 6 ay boyunca Maximum Kart ile ödeyen kişilere 2 ay MACFit tarafından hediye edilecektir. Kampanya MACFIT Ortaköy kulübünde ve ön satış döneminde olan kulüplerinde geçerli değildir.

Kampanya ile ilgili olarak daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz. Dilerseniz de MACFit şubelerinden ya da müşteri hizmetlerinden sorularınızı iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir