Maximum Mobil’den Cinemaximum Sinema Bileti Hediye!

Maximum Mobil’den Cinemaximum Sinema Bileti Hediye! Kampanyaya katılım sağlamak için; Maximum Mobil uygulaması üzerinden “Kampanyalar” bölümüne gelerek, oradan da ilgili kampanyaya gelerek “Katıl” butonuna basmanız gerekmektedir. Bu şekilde kampanyaya katılım talebiniz oluşturulmuş olacaktır. (NOT: Bu kampanya sona erdi, aşağıdaki linkten diğer sinema kampanyalarımızı görebilirsiniz!)

Kampanyaya katılım talebinizi oluşturduktan sonra kampanya tarihleri arasında yani 1 Eylül ile 30 Eylül 2018 tarihleri arasında Maximum Kartınız ile 2000 TL harcama yapmanız ile birlikte çift kişilik Cinemaximum Sinema Bileti Maximum Mobil’den size hediye edilecektir. Kampanyadan Maximum özellikli İş Bankası kredi kartları yararlanabiliyor ve hediye sinema biletinden yararlanabilmek için kartınız ile 30 Eylül 2018 tarihine kadar 2000 TL ve üzeri alışveriş yapmanız gerekmektedir.

Sinema bileti hediyesi kampanyanın sona ermesini takiben 7 iş günü içerisinde kartınıza yüklenecek ve SMS ile tarafınıza bilgilendirme yapılacaktır. Biletin kullanımı POS cihazı üzerinden ve Maximum Mobil uygulaması üzerinden ve Cinemaximum gişelerinde POS cihazı üzerinden yapılabilmektedir. Gişeden bilet alımlarında ise bilet alımından öncesinde gişe görevlisine kart üzerinde yüklü hediye bileti kullanacağına dair bilgi verilmesi gerekir. Hediye sinema bileti yükleme tarihinden itibaren 45 gün içinde kullanılabilir. 45 gün içinde kullanılmayan haklar süre sonunda geçerliliğini yitirecektir.

Maximum Mobil uygulamasını Google Play Store üzerinden indirmek için tıkla

Maximum Mobil uygulamasını AppStore üzerinden indirmek için tıkla

Kampanya ile ilgili olarak daha detaylı bilgiye buradan ulaşabilirsiniz.

2
Kimler Neler Demiş?

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
2 Comment authors
OkanCemal Recent comment authors
  Subscribe  
En Yeniler Eskiler Beğenilenler
Bildir
Cemal
Ziyaretçi
Cemal

Güzel bir site