istanbulun en popüler yakası avrupa yakası escort bayanlar ile sizleri bekliyor

Maybelline iPhone 11 Çekilişi

Maybelline iPhone 11 Çekilişi kapsamında iPhone 11 ya da Airpods kulaklık sahibi olabilirsiniz. Nasıl mı? İşte çekilişe dair detaylar yazımızda…

Çekilişe nasıl katılabilirim?

31 Ağustos 2020 tarihiner kadar yurt genelinde bulunan Rossmann mağazalarının tüm satış noktalarından L’oreal Türkiye Kozmetik firmasına ait Maybelline New York markalı ürünlerinden tek seferde 75 TL ve katları tutarında alışveriş yapıp; Qumpara uygulamasına girerek; ad, soyad, adres, telefon numarası, e-posta bilgileri ile üye olmanızın akabinde Loreal&Rossmann kampanyasının içine girip, alışveriş fişi ya da faturasının fotoğrafını yükleyen bireysel müşteriler sistem tarafından yapılacak olan kontrolün ardından çekiliş hakkı kazanacaktır. Her 75 TL’lik alışveriş 1 adet çekiliş hakkı kazandırır. Yükleyeceğiniz fotoğrafın tamamının görünür olması ve net olması gerekir.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

1 şanslı talihli iPhone 11 Pro 64 GB Akıllı Telefon,

3 talihli Airpods kulaklık ödülü kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

Çekiliş 11 Eylül 2020 tarihinde noter huzurunda, halka açık olarak gerçekleştirilecektir. Çekilişin resmi sonucu ise 14 Eylül 2020 tarihinde Birgün Gazetesinde ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içinde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonucundan haberdar olabilirsiniz.

Maybelline iPhone 11 Çekilişi kapsamında diğer detaylar nelerdir?

İkramiye tesliminde fiş / fatura ibrazı zorunlu olmaktadır.

Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylı bilgilere Qumpara uygulaması üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/guncel-cekilisler/  linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir