McDonalds Bedava McChicken Kampanyası

McDonalds’dan bir McChicken menü alana bir McChicken menü bedava. TOK ARTIK! (Bu da onların sloganı.) McDonalds Bedava McChicken Kampanyası ‘na McDonalds’ın mobil uygulamasından katılım sağlanabilmektedir. Uygulamayı Google Play ya da AppStore üzerinden indirerek, kayıt olmanız gerekmektedir. Sonra ise “Fırsatlar” bölümü üzerinden “Bedava McChicken Menü” başlığına gelerek Kullan butonuna basmanız ile birlikte tarafınıza gönderilecek kod sizin için bedava olacaktır.

Kullan butonuna basmadan önce McDonalds restoranlarında olmanız gerekmektedir. Çünkü eve siparişlerde kampanya kullanılamıyor, hava limanı hariç tüm restoranlarda geçerlidir. Bu arada arkadaşlar McDonalds’ın uygulamasını indirdikten sonra 30 gün içinde bu kampanyadan yararlanabiliyorsunuz. Bedava McChicken Kampanyasından yararlanırken farklı kampanyalar ya da indirimlerden yararlanamazsınız.

Kampanya stoklarla sınırlıdır ve McDonalds kampanyanın haklarını saklı tutar, gerek gördüğü durumlarda haber vermeden değişiklik yapabilir.

Uygulamayı Google Play üzerinden indirmek için burayı tıklayın.

Uygulamayı AppStore üzerinden indirmek için burayı tıklayın.

Uygulama üzerinden kampanyanın içeriğine ve detaylarına ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir