McDonalds Evde Kal Kampanyası

McDonalds Evde Kal Kampanyası 2 Big Mac Sandviç, 2 Orta Boy Patates ve 2 Orta Boy Coca-Cola’dan oluşmaktadır. Kampanya sadece paket servis hizmeti veren ve kampanyaya katılmış olan restoranlarda geçerlidir. İşte kampanyaya dair diğer detaylar! Detaylara geçmeden evvel #EvdeKal Kampanyasına verilen bu destekten dolayı McDonalds’a teşekkür ederiz.

Kampanyanın içeriği nedir?

Evdekal menüsü içeriğinde; 2 Big Mac sandviç, 2 orta boy patates, 2 orta boy Coca-Cola bulunmaktadır. 2 kişilik olan bu menünün ücreti de kişi başına 19,99 TL’dir. Yani toplamda 39,98 TL’ye gelmektedir.

Kampanya için detaylar nelerdir?

Kampanya paket servis hizmeti veren, kampanyaya katılmış olan restoranlarda geçerli olmaktadır. Temassız şekilde teslim alma ve online ödemelerde geçerlidir. Ayrıca McDonalds kampanyanın haklarını saklı tutar ve gerek gördüğü durumlarda şartlarda değişiklik yapabilir.

Kampanya farklı indirim ve promosyonlar ile birleştirilemez. Paket servis hizmet alanı ile sınırlı olmaktadır. Kampanyaya dair diğer detaylar McDonalds sitesi üzerinde ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir