McDonalds Kazı Kazan Kampanyası

McDonalds Kazı Kazan Kampanyası “Miden Kazınıyorsa Kazı Kazan” sloganı ile reklamları yayınlanmaya başladı. Sosyal medya ve çeşitli WEB sitelerinde kampanya reklamını görebilmek mümkün. Kampanyaya Mc Donalds’ın uygulaması üzerinden katılabilirsiniz. İşte kampanyaya dair diğer detaylar…

Kampanyaya nasıl katılabilirim?

Kampanyaya Mc Donalds uygulamasını Google Play ya da AppStore üzerinden indirerek katılabilirsiniz. Uygulamaya giriş yaptığınızda; üye olarak “Kazı Kazan” bölümüne girmeniz gereklidir. Bu şekilde karşınıza çıkan kartı kazıyıp fırsatınızı görebilirsiniz.

Kampanya dahilinde ne gibi fırsatlar var?

Mc Donalds’ın sunduğu menüleri indirimli olarak satın alma imkanına sahip olabilirsiniz. Örnek vermek gerekirse Mc Donalds restoranlarında sunulan A menüsü 23 TL ise; uygulamada Kazı Kazan kullanarak bu menüyü 10,99 TL’ye satın alabilirsiniz. Kazı Kazan kampanyasını deneyerek; bu türde bir ödüle sahip oldum. Marka bu kampanya kapsamında; tüm fırsatları bildiren bir sayfa yapmamış. Bu nedenle diğer ödüller konusunda detaylı bilgi veremiyoruz.

McDonalds Kazı Kazan Kampanyası ile ilgili diğer detaylar nelerdir?

Kampanyaya dair diğer detaylı bilgilere Mc Donalds uygulamasından, WEB Sitesinden ya da müşteri hizmetlerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir