McDonalds Lezzet Çarkı Kampanyası

McDonalds Lezzet Çarkı Kampanyası McDonalds’ın mobil uygulaması üzerinde yer almaktadır. Mobil uygulamaya giriş yaptıktan sonra Lezzet Çarkı bölümüne girerek, çarkı çevirebilirsiniz. Çark üzerinde; hamburger, patates, soğuk içecek, sıcak içecek ve “Süper” seçenekleri yer almaktadır.

Çarkı çevirdiğiniz zaman şansınıza göre size çıkacak olan içeriğe göre McDonalds tarafından bir fırsat belirlenmiştir. Uygulama üzerinden çarkı çevirip, hediyenizi seçtiğinizde karşınıza fırsatlar bölümü gelecektir. McDonalds günlere özel fırsat belirleme hakkını saklı tutar. İlgili kampanyalar arasından seçiminizi yapabilirsiniz. Bu arada kampanya havalimanı restoranlarında ve eve siparişlerde geçerli değildir.

McDonalds mobil uygulamasının tanıtımı için düzenlediği bu kampanya 45 gün boyunca geçerli olacağı bildirilmiştir. Uygulama üzerinden her gün 1 adet çevirme hakkınız mevcuttur. Daha detaylı bilgi için McDonalds görevlileri ile iletişime geçebilirsiniz. Uygulama indirme linkleri de aşağıda yer almaktadır;

GooglePlay indirmek için tıklayın.

AppStore indirmek için tıklayın.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir