istanbulun en popüler yakası avrupa yakası escort bayanlar ile sizleri bekliyor

McDonalds Miles&Smiles Kampanyası

McDonalds Miles&Smiles Kampanyası 28 Şubat 2020 tarihine kadar geçerli olmaktadır. Kampanya 1 adet Double Köfte Burger sandviç, 1 adet McChicken sandviç, 2 adet Orta boy coca cola, 1 adet Süper Boy Patates ile 1 adet 10 ‘lu Çıtır Soğan içermektedir. Bu menüyü 43,48 TL yerine Miles&Smiles üyelerine özel olarak 29.99 TL’ye satın alabilirler.

McDonalds Miles&Smiles Kampanyası kapsamında detaylar nelerdir?

Bu kampanya Miles&Smiles üyelerine özeldir. Bu kampanyaya katılan McDonalds restoranlarında 28 Şubat 2020 tarihine kadar sürmektedir.

Farklı indirim ve promosyonlar ile birleştirilemez.

Restoran dışı siparişler içinde kampanya geçerli olmamaktadır.

Kampanyadan yararlanabilmek adına gönderilen kodun kasada ibraz edilmesi zorunlu olmaktadır.

Shopandmiles.com üzerinden aldığınız kod ibraz edildiğinde indirim sağlanarak; kampanyadan yararlanabilirsiniz. Kampanyaya dahil olan McDonalds şubelerini görmek ve detaylara ulaşabilmek için; McDonalds firmasının sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir