McDonalds Şimdi Evde Oturmak Moda

McDonalds Şimdi Evde Oturmak Moda Kampanyası kapsamında 5 Ekim ile 20 Ekim 2019 tarihleri arasında paket servis hizmeti veren restoranlardan yapacağınız toplam fiş tutarı 25 TL ve üzeri paket servis siparişiniz için geçerli olmaktadır. İşte kampanya kapsamında tüm detaylar…

McDonalds Şimdi Evde Oturmak Moda  Kampanyasına nasıl katılabilirim?

Kampanya 20 Ekim 2019 tarihine kadar paket servis hizmeti veren restoranlardan yapacağınız 25 TL ve üzeri paket servisi hizmetlerinde geçerlidir. Kampanyaya katılım 2500 adet ile sınırlı olmaktadır.

Paket servis siparişine ait fiş üzerinde yer alan kod ile www.oturmamodasi.com adresinde bulunan çarkın çevrilmesi sonucunda kazanılan hediye McDonald’s tarafından müşterinin bildirileceği adrese kampanya bitiş tarihinden itibaren 20 iş günü içinde gönderilir.

Kampanya kapsamında hangi hediyeler kazanabilirim?

Sweatshirt, battaniye, terlik, pijama, çorap, kulaklık gibi ürünler kazanabilirsiniz. Ürünlere ait kota belirlenmemiştir. Fakat kampanyaya katılım 2500 kişi ile sınırlıdır.

Diğer detaylar nelerdir?

Sipariş ver, fişindeki şifreyi oturmamodası.com adresine gir ve hediyeleri kazan. Boş yok! Ayrıca aldığınız her kod bir kez kullanılabilir. McDonald’s kampanyanın haklarını saklı tutar ve gerek gördüğü durumlarda şartlarda değişiklik yapabilir. Daha detaylı bilgilere McDonald’sın sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir