istanbulun en popüler yakası avrupa yakası escort bayanlar ile sizleri bekliyor

McDonalds Sürpriz Nokta Kampanyası

McDonalds Sürpriz Nokta Kampanyası 17 Şubat 2019 tarihine kadar geçerlidir ve Turkcell aboneleri kampanyaya katılabilir. İşte kampanyaya nasıl katılım sağlayabileceğinize dair detaylar…

Kampanyadan yararlanabilmek için BiP uygulamasının telefonunuzda olması gerekmektedir. Uygulamayı indirdikten sonra BiP uygulaması üzerinden Keşfet bölümüne gelerek, Sürpriz Nokta kanalınızı takip etmeniz ve yakınınızdaki McDonalds restoranlarından şifre alınması gerekir. Bu şifreler 17 Şubat 2019 tarihine kadar kullanılabilir. Kampanya kapsamında bulunan sürpriz teklifler aşağıdaki gibi yer almaktadır;

Hamburger 3.5 TL, Hamburger ve Küçük Boy Coca-Cola 5.95 TL, Çıtır Tavuk Ekstra Menü 8.95 TL (Orta boy içecek ve patates ile birliktedir.)

KöfteBurger Menü 10.45 TL (Orta boy içecek ve patates ile birliktedir.)

1 adet Leziz Burger Etli Sandviç ile 1 adet Leziz Burger Tavuk Sandviç, 1 adet büyük boy patates, 2 adet orta boy içecek, 1 adet 5’li çıtır soğan 18.95 TL‘dir.

Teklifler stoklarla sınırlıdır. Eve servislerde geçerli değildir. Kampanya kapsamında noktadan sadece bir adet şifre alınır. BiP ve McDonalds kampanyanın haklarını saklı tutar ve gerek gördüğü durumlarda şartlarda değişiklik yapabilir. Bu kampanya farklı kampanya ve indirimler ile birleştirilemez. Daha detaylı bilgi için buraya tıklayabilirsiniz. (İlgili link ile yönlendirilen sayfa McDonalds’ın kampanya sayfasıdır.)

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir