Mentos Macbook Air Çekilişi

Mentos Macbook Air Çekilişi kapsamında Macbook Air 13″ ödülü kazanacak 5 talihliden birisi siz olabilirsiniz. Tabi ödüller bununla sınırlı değil, diğer ödüller ve detaylar yazımızda yer almaktadır… Çekiliş sonucu https://okampanya.com/mentos-macbook-air-cekilis-sonucu/ linkinde yer almaktadır…

Çekilişe nasıl katılabilirim?

31 Ekim 2020 tarihine kadar Perfetti Van Melle Gıda Sanayi firmasına ait https://www.mentosbumusumu.com/ sitesine giriş yapıp; ad, soyad, adres, telefon, doğum tarihi ve e-mail bilgileri ile üye olup ya da önceden üye olan ve Mentos’un Facebook, Instagram, Twitter sosyal medya hesapları üzerinden tanıtım amaçlı günlük olarak ilan edilecek 3 farklı Mentos Bu mu Şu mu şeker drajelerini bir araya getirip ilgili günün üçlü fotoğrafını Mentos Bu mu Şu mu paketi ile birlikte siteye yükleyenlere günlük 1 adet çekiliş hakkı verilecektir.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

5 şanslı talihli Macbook Air 13″ 1.1.1 Ghz Dual Core i3 256 GB
10 şanslı talihli iPhone 11 64 GB Akıllı Telefon,
10 talihli Airpods Kulaklık,
100 kişiyi Steam kodu hediye kodu ödülü kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

Çekiliş 4 Kasım 2020 tarihinde, noter huzurunda halka açık olarak gerçekleştirilecek olup, çekilişin resmi sonucu ise 6 Kasım 2020 tarihinde Birgün gazetesinde ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içinde sitemizi ziyaret ederek detaylardan haberdar olabilirsiniz.

Mentos Macbook Air Çekilişi kapsamında diğer detaylar nelerdir?

İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

Bir kişi birden fazla ödül kazanamaz.

Çekiliş ile ilgili diğer detaylara https://www.mentosbumusumu.com/ sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/guncel-cekilisler/  linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir