Metlife MacBook Çekilişi

Metlife MacBook Çekilişi kapsamında Apple Macbook sahibi olabilirsiniz. Nasıl mı? İşte çekilişe dair detaylar…

Çekilişe nasıl katılabilirim?

31 Ocak 2021 tarihine kadar yurt genelinde bulunan Metlife Emeklilik ve Hayat A.Ş satışı yapan Denizbank, Burgan Bank ve Odeabank şubeleri ve MetLife acenteleri üzerinden, Denizbanka AçıkDeniz üzerinden online olarak Bireysel Emeklilik ya da Gruba Bağlı Bireysel Emeklilik teklif sözleşmesi mevcut olan ya da yeni satın alarak sözleşmesi yürürlüğe giren katılımcılara kampanya dönemi boyunca ödedikleri her 200 TL ve katları tutar için 1 adet çekiliş hakkı verilecektir.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

5 şanslı talihli 13 İNÇ Apple Macbook Air Laptop,

20 talihli ise iPad 10.2 İNÇ 32GB Wi-Fi ödülü kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

Çekiliş 5 Nisan 2021 tarihine kadar noter huzurunda halka açık olarak gerçekleştirilecek olup; çekilişin resmi sonucu ise 7 Nisan 2021 tarihinde Birgün Gazetesi ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içinde sitemizi ziyaret ederek detaylardan haberdar olabilirsiniz.

Metlife MacBook Çekilişi ile ilgili diğer detaylar?

İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

Bir kişi birden fazla ödül kazanamaz.

Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylara Metlife firmasının sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/guncel-cekilisler/  linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir