Metro Turizm Çiçek Sepeti Kampanyası

Metro Turizm Çiçek Sepeti Kampanyası kapsamında metroturizm.com.tr üzerinden aldığınız bilet karşılığında tarafınıza iletilecek olan SMS’de Çiçek Sepeti’nde kullanabileceğiniz indirim kodu yer alacaktır. Bu indirim kodu ile %15 indirim kazanabileceksiniz. Detaylar neler mi? Sayfayı aşağı kaydırınız..

Kampanya 30 Nisan 2019 tarihine kadar devam edecektir. Metro Turizm’in WEB Sitesi ya da mobil uygulaması üzerinden aldığınız bilet karşılığında size SMS ile bilgilendirme yapılmaktadır ve bu SMS’in içerisinde bir de indirim kodu bulunuyor. Bu indirim kodu ile birlikte Çiçek Sepeti’nde rozetli ürünlerde %15 indirim kazanacaksınız. Bu indirimin geçerli olduğu ürünlere buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz.

Bu kampanya farklı indirim ve promosyonlar ile birleştirilemez. Metro Turizm ve Çiçek Sepeti kampanyanın haklarını saklı tutar ve gerek gördüğü durumlarda şartlarda değişiklik yapabilir. Metro Turizm Çiçek Sepeti Kampanyası ile ilgili daha detaylı bilgilere https://www.metroturizm.com.tr/metro-turizm-cicek-gibi-kampanya linki üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak isteyebilirsiniz. www.okampanya.com 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir