istanbulun en popüler yakası avrupa yakası escort bayanlar ile sizleri bekliyor

Metro Turizm Gidiş Sizden Dönüş Bizden Kampanyası 2020

Metro Turizm Gidiş Sizden Dönüş Bizden Kampanyası 2020 yılında tekrar aktif oldu! Kampanya 21 Şubat 2020 ile 14 Mayıs 2020 tarihleri arasını kapsamaktadır ve seçili güzargahlarda geçerlidir. İşte kampanyaya dair diğer detaylar…

Kampanyadan nasıl yararlanabilirim?

Kampanyadan yararlanabilmek için Metro Turizm’in bilet sattığı yerlerden gidiş ve dönüş biletlerini aynı anda almanız gereklidir. Görevliye kampanyadan yararlanmak istediğinizi iletmelisiniz. Çünkü kampanya her araçta %10 koltuk kapasitesi ile sınırlı olmaktadır.

Kampanyanın içeriği nedir?

Kampanya kapsamında gidiş ve dönüş biletini aynı anda aldığınız durumda; dönüş bileti 5 TL’ye geliyor! Keşke her zaman böyle olsa diyebileceğimiz türden efsane kampanya.

Metro Turizm Gidiş Sizden Dönüş Bizden Kampanyası kapsamında diğer detaylar nelerdir?

Kampanya 21 Şubat ile 14 Mayıs 2020 tarihleri arasında seçili güzargahlarda geçerlidir.

Kampanya Metro Turizm firmasına aittir.

Kampanyadan yararlanabilmek için de gidiş dönüş biletinin aynı anda alınması gerekir. Yani gidiş alayım dönüşü de sonra alayım mantığı ile kampanyadan yararlanamazsınız.

Kampanya kapsamında alınan biletlerde iptal, iade ya da değişiklik yapılmaz.

Metro turizm kampanyanın haklarını saklı tutar ve gerek gördüğü durumlarda şartlarda değişiklik yapabilir.

Olağandışı durumlar nedeni ile kampanya kapsamında  alınmış olan seferlerin iptal edilmesi durumunda kampanyalı bilet uygun olan başka bir güne transfer edilebilir. Ya da uygun sefer bulunamaz ise de kampanya bedeli olan 5 TL tutar iade edilir.

Kampanyaya dair diğer detaylar için Metro Turizm sitesini inceleyebilir, Metro şubeleri ya da çağrı merkezlerinden de destek alabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir