Metro Turizm Gidiş Sizden Dönüş Bizden 2019

Metro Turizm Gidiş Sizden Dönüş Bizden Kampanyası kapsamında 8 Mart ile 26 Mayıs 2019 tarihleri arasında gidiş dönüş bileti alan yolculara dönüş bileti 5 TL olacak! Kampanya ile ilgili olarak diğer detaylar aşağıda yer almaktadır…

Kampanya, Ulaştırma Denizcilik ve Haberleşme Bakanlığının izni ile yapılmaktadır ve her otobüste koltuk kapasitesinin %10’u ile sınırlıdır. İndirim kotası dolan otobüslerde tekrar kampanyadan yararlanılamayacaktır. Kampanya Metro Turizm’in yurt içindeki seçili güzargahları için geçerlidir. Yurt dışı için bu kampanyadan yararlanılamaz.

İndirimli bileti iade edebilir miyim? 

İndirimli biletler iade edilemez, farklı bir gün ki sefere aktarılamaz. Sadece kota kuralları çerçevesinde; aynı gün içerisinde başka bir sefere transferi gerçekleştirilebilir.

Metro Turizm Gidiş Sizden Dönüş Bizden Kampanyası ile ilgili olarak daha detaylı bilgilere buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. İlgili link üzerinden Metro Turizm’in kampanya sayfasına yönlendirileceksiniz. Ayrıca 0850 222 34 55 numaralı telefon üzerinden Metro Turizm’in çağrı merkezini arayarak bilgi alabilirsiniz. Ayrıca biletlerinizi de çağrı merkezi üzerinden 7/24 satın alabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir