Metromall AVM iPhone 11 Çekiliş Sonucu

Metromall AVM iPhone 11 Çekiliş Sonucu kapsamında çekiliş 19 Mart 2020 tarihinde yapılmış olup; çekilişin resmi sonuçları ise 21 Mart 2020 tarihinde Star Gazetesi ve sitemizde yayınlanmıştır. Çekilişin sonucu ve diğer detaylar aşağıda yer almaktadır. İşte o detaylar…

iPhone 11 64GB Akıllı Telefon Kazanan Asil Talihliler

Çekilişin sonucu bekleniyor…

iPhone 11 64GB Akıllı Telefon Kazanan Yedek Talihliler

Çekilişin sonucu bekleniyor…

Metromall AVM iPhone 11 Çekiliş Sonucu kapsamında diğer detaylardan bahseder misiniz?

İkramiye tesliminde fiş / fatura / e-fatura ibrazı zorunlu olmaktadır.

Kampanya tarihleri arasında çekilişe katılıp, alışverişlerini iade ya da iptal eden kişilerin çekiliş hakları da iptal olur.

Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

İkramiyeye konu olan eşya ve hizmetin bedeli içinde olan KDV ve ÖTV vergileri dışındaki diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.

Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylı bilgilere AVM’nin sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Sorularınız için ise AVM içindeki kampanya danışma noktasından destek alabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir