Metropol İstanbul Jaguar Çekiliş Kampanyası

Metropol İstanbul Jaguar Çekiliş Kampanyası kapsamında 30 Ağustos ile 31 Aralık 2019 tarihleri arasında 150 TL ve katları tutarında alışveriş alışveriş yapıp, fiş ya da faturaları AVM içerisinde bulunan kampanya katılım noktalarına müracaat ederek çekilişe katılım sağlanabilir. 150 TL’lik her alışveriş 1 çekiliş hakkı verir. Çekiliş sonucu https://okampanya.com/metropol-istanbul-jaguar-cekilis-sonucu/ linkinde yer almaktadır.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim?  

1 şanslı talihli geleceğin teknolojisine sahip Jaguar i-Pace kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak? 

Çekiliş 7 Ocak 2020 tarihinde noter huzurunda, halka açık bir şekilde gerçekleştirilecektir. Çekilişin resmi sonucu ise 9 Ocak 2020 tarihinde Star Gazetesinde ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içerisinde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonuçlarından haberdar olabilirsiniz.

Metropol İstanbul Jaguar Çekiliş Kampanyası kapsamında diğer detaylar nelerdir?
  • Öncelikle belirtmemiz gerekir ki; ikramiye tesliminde bilgisayar çıktısı ve fiş / fatura ibrazı zorunlu olmaktadır. Bu nedenle belgelerin saklanması katılımcıların sorumluluğunda olmaktadır. Eğer şanslı talihli siz seçilirseniz ve bu belgeleri ibraz edemezseniz; ödül yedek talihliye devredilir.
  • 18 yaşından küçükler çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp, ikramiye kazansa bile ödül teslim edilmez.
  • İkramiyeye konu olan eşya ve hizmetin bedeli içinde bulunan KDV ve ÖTV vergileri dışında yer alan diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.
  • Çekilişe ile ilgili olarak daha detaylı bilgilere Metropol AVM içerisinde yer alan kampanya katılım noktaları üzerinden ulaşılabilir. İlgili firma sitesi üzerinden çekilişe dair farklı bir detaya yer vermemiştir.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir