Migros Doğuş Çay Honda Çekilişi

Doğuş Çay Honda Civic Çekilişi kapsamında 1 Ocak 2020 tarihine kadar yurt genelinde tüm Migros, 5M Migros, Migrosjet ve Sanal Market üzerinden yapacağınız Patos, Cipso, Chips Master, Çerezos, Doğuş Çay ve Doğuş Şeker markalı ürünlerden ayrı ayrı veya tek birlikte tek seferde 35 TL ve katları tutarında alışveriş yapan Money özellikli kart sahipleri çekilişe dahil edilecektir. 35 TL’lik alışveriş 1 adet çekiliş hakkı kazandırır. Çekiliş sonucu için https://okampanya.com/dogus-cay-honda-civic-cekilis-sonucu/ linkini kullanabilirsiniz.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

1 şanslı talihli Honda Civic 2019 model otomobil,
5 talihli iPhone 11 64GB akıllı cep telefonu,
100 talihli Kütahya Porselen 24 Parça Yemek Takımı,
100 talihli ise Arçelik Çay Makinesi kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

17 Ocak 2020 tarihinde noter huzurunda, halka açık bir şekilde çekiliş düzenlenecek ve çekilişin sonucu ise 23 Ocak 2020 tarihinde Takvim Gazetesinde ve sitemizde (okampanya.com) ilan edilecektir. Sitemizi takip ederek aynı günde sonuçlardan haberdar olabilirsiniz.

Migros Doğuş Çay Honda Çekilişi kapsamında diğer detaylar nelerdir?

Kampanya tarihleri içerisinde sipariş iptali yapan kişilerin çekiliş hakları iptal olur.

Asil talihliler 7 Şubat 2020 tarihine kadar, yedek talihliler ise 22 Şubat 2020 tarihine kadar kimlik fotokopileri ve iletişim bilgileri ile birlikte info@u2.com.tr adresine mail göndermeleri gereklidir. Ya da U2 Tanıtım adresine belgeler ile birlikte şahsen başvuruda da bulunabilir. İlgili tarihlere kadar başvuru yapılmaması halinde talihliler ödül alamazlar.

Migros Ticaret, Doğuş Çay ve Gıda, Doğuş Yiyecek içecek, U2 Tanıtım promosyon çalışanları ile 18 yaşından küçükler çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp ödül kazansa bile teslim edilmez.

İkramiyeye konu olan eşya ve hizmetin bedeli içinde olan KDV ve ÖTV vergileri dışındaki diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.

Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylar money.com.tr sitesi üzerinden ulaşılabilir. Ayrıca var ise sorularınızı firmaların müşteri hizmetlerine iletebilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir