Migros Sanal Market iPhone 11 Çekilişi

Migros Sanal Market iPhone 11 Çekilişi dahilinde 11 Mart 2020 tarihine kadar Sanal Market üzerinden tek seferde 200 TL ve katları tutarında alışveriş yapan Money Kart, Money Bonus ya da Money Kart özellikli kart sahipleri kampanyaya katılacaktır. Kampanyaya Tütün, tütün mamulleri, alkollü içecekler, Milka marka çikolata ve bisküvi, Uludağ 250 ml Frutti Extra alışverişleri dahil edilmemiştir. Çekiliş sonucu https://okampanya.com/migros-sanal-market-iphone-11-cekilis-sonucu linkinde yer almaktadır.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

5 şanslı talihli kişi iPhone 11 64 GB Akıllı Cep Telefonu ödülü kazanacaktır. (7299 TL değerinde.)

Çekiliş ne zaman yapılacak?

Çekiliş 26 Mart 2020 tarihinde noter huzurunda, halka açık olarak gerçekleştirilecektir. Çekilişin resmi sonuçları ise 31 Mart 2020 tarihinde Takvim Gazetesinde ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içinde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonucundan haberdar olabilirsiniz.

Migros Sanal Market iPhone 11 Çekilişi kapsamında diğer detaylar nelerdir?

Ad, soyad bilgileri eksik ya da kayıtlı olmayan Money kart sahipleri olan kişilere çekiliş hakkı verilmeyecektir.

Kampanya tarihleri arasında çekiliş hakkı kazanıp, alışverişlerini iptal eden müşterilerin çekiliş hakkı iptal edilecektir.

Asil talihliler 15 Nisan 2020 tarihine kadar, 30 Nisan 2020 tarihine kadar kimlik ve iletişim bilgileri ile birlikte info@u2.com.tr adresine mail göndermeleri gereklidir. Ayrıca U2 Tanıtım firmasının FAX numarasına ilgili bilgileri fax olarak gönderebilir ya da firmanın adresine şahsen de başvuruda bulunabilirsiniz. İlgili tarihe kadar başvuru yapmayan asil ve yedek talihliler ödül kazanamaz.

Bir talihli birden fazla ödül kazanamaz.

İkramiyeye konu olan eşya ve hizmetin içindeki KDV ve ÖTV vergileri dışındaki diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihli tarafından karşılanır.

Çekiliş ile ilgili diğer detaylı bilgilere Migros Sanal Market sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Sorularınız için ise firmanın müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

hardcore porno izle

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir