Milangaz iPhone X Çekiliş Sonucu

Milangaz iPhone X Çekiliş Sonucu 17 Mart 2020 tarihinde yapılan çekiliş ile belirlenmiş olup; çekilişe dair sonuçlar ise 23 Mart 2020 tarihinde Hürriyet Gazetesi ve sitemizde yayınlanacaktır. İşte çekiliş sonucu ve diğer detaylar…

iPhone X 64GB Akıllı Telefon Kazanan Asil Talihliler

Çekiliş sonucu bekleniyor…

Karaca Maestro Chef Stand Mikser Mutfak Şefi Kazanan Asil Talihliler 

Çekiliş sonucu bekleniyor…

Karaca Toz Torbalı Süpürge Kazanan Asil Talihliler

Çekiliş sonucu bekleniyor…

Milangaz logolu 5000 mAh Powerbank Kazanan Asil Talihliler

Çekiliş sonucu bekleniyor…

Milangaz iPhone X Çekiliş Sonucu kapsamında diğer detaylardan bahsediniz?

İkramiye tesliminde fiş aslının ibrazı zorunlu olmaktadır.

İptal edilen siparişler kapsamında çekiliş hakkı verilmez.

7 Nisan 2020 tarihine kadar asil talihliler, 22 Nisan 2020 tarihine kadar ise yedek talihliler kimlik fotokopileri, iletişim bilgileri ile birlikte info@u2.com.tr adresine mail göndermeleri gereklidir. Dilerse talihliler ilgili belgeleri fax yolu ile ya da U2 Tanıtım’ın adresine şahsen başvuru yaparak da iletebilir. Bu tarihlere kadar başvuru yapılmaması halinde ödül teslimi sağlanamaz.

18 yaşından küçükler, Milangaz LPG Dağıtım Ticaret, U2 Tanıtım Promosyon çalışanları çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp ödül kazansa bile teslim gerçekleşmez.

İkramiyeye konu olan eşya ve hizmetin bedeli içinde olan KDV ve ÖTV vergileri dışındaki diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.

Çekilişe dair diğer detaylı bilgilere Milangaz firmasının sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir