Milangaz iPhone X Çekilişi

Milangaz iPhone X Çekilişi kapsamında 29 Şubat 2020 tarihine kadar ülkemiz genelinde 444 0 120 ya da milangaz.com.tr sitesi üzerinden ad, soyad, adres, telefon bilgileri ile kayıt olup, 1 adet Milangaz 12 KG ev tüpü siparişi veren kişilerin; ürün teslimi esnasına kurye tarafından teslim bilgisi sisteme düşülen müşterilere satın aldığı her 1 adet 12 KG Milangaz Ev Tüpü ürünü için 1 adet çekiliş hakkı verilecektir. İşte çekilişe dair diğer detaylar…

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

3 şanslı talihli iPhone X 64GB Cep Telefonu,
3 talihli Karaca Maestro Chef Stand Mikser Mutfak Şefi,
2 talihli Karaca Toz Torbalı Süpürge,
50 talihli Milangaz logolu 5000 mAh Powerbank kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

Çekiliş 17 Mart 2020 tarihinde noter huzurunda, halka açık olarak gerçekleştirilecektir. Çekilişin sonucu ise 23 Mart 2020 tarihinde Hürriyet Gazetesinde ve sitemizde (okampanya.com) ilan edilecektir. Sitemizi takip ederek aynı günde sonuçlardan haberdar olabilirsiniz.

Milangaz iPhone X Çekilişi kapsamında diğer detaylar nelerdir?
  • İkramiye tesliminde fiş aslının ibrazı zorunlu olmaktadır.
  • İptal edilen siparişler kapsamında çekiliş hakkı verilmez.
  • 7 Nisan 2020 tarihine kadar asil talihliler, 22 Nisan 2020 tarihine kadar ise yedek talihliler kimlik fotokopileri, iletişim bilgileri ile birlikte info@u2.com.tr adresine mail göndermeleri gereklidir. Dilerse talihliler ilgili belgeleri fax yolu ile ya da U2 Tanıtım’ın adresine şahsen başvuru yaparak da iletebilir. Bu tarihlere kadar başvuru yapılmaması halinde ödül teslimi sağlanamaz.
  • 18 yaşından küçükler, Milangaz LPG Dağıtım Ticaret, U2 Tanıtım Promosyon çalışanları çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp ödül kazansa bile teslim gerçekleşmez.
  • İkramiyeye konu olan eşya ve hizmetin bedeli içinde olan KDV ve ÖTV vergileri dışındaki diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.
  • Çekilişe dair diğer detaylı bilgilere Milangaz firmasının sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir