Misli Canlı Kuponuna Hediye Kupon Kampanyası

Misli Canlı Kuponuna Hediye Kupon Kampanyası kapsamında 30 Kasım 2019 tarihine kadar ilk canlı kuponunuza istinaden 2. kupon hediye edilecektir. Kampanyaya dair tüm detaylar yazımızda…

Kampanyaya nasıl katılabilirim?

Kampanyadan yararlanabilmek adına “Kampanyalar” sayfasında bulunan katılım butonuna tıklamanız yeterli olmaktadır. Yeni üye ve mevcut üyeler kampanyaya katılabilir ve TL ile ilk canlı iddaa kuponu yapan kullanıcılara 3 TL değerinde Misli Puan verilir.

Hediye 3 TL ne zaman hesabıma yüklenir? 

3 TL tutarında Misli Puan ilk canlı iddaa kuponu yapmanızı takip eden gün çekilemeyen tutar olarak hesabınıza yatırılır. Hesabınıza yatırılan 3 TL ile iddaa kuponu yapabilirsiniz.

Misli Canlı Kuponuna Hediye Kupon Kampanyası kapsamında diğer detaylar?

Kampanya 30 Kasım 2019 tarihine kadar geçerlidir ve 100.000 kullanıcı şartları sağlaması halinde kampanyadan yararlanabilir. Sadece canlı iddaa içeren kuponlar 3 TL kazandırır. Misli Puan ile oynana iddaa kuponu ise kampanyaya dahil edilmemiştir.

Misli.com kampanyanın haklarını saklı tutar ve gerek gördüğü durumlarda şartlarda değişiklik yapabilir. Daha detaylı bilgilere ulaşabilmek adına ve kampanyadan yararlanabilmek için; MİSLİ.COM sitesiniz ziyaret edebilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir