Misli.com 10 TL Hediye Kampanyası

Misli.com 10 TL Hediye Kampanyası 2020 yılının sonuna kadar devam ediyor. Şu sıralar reklam panolarında bulunan kampanyaya dair detaylar yazımız içerisinde yer almaktadır. İşte o detaylar…

Kampanyadan nasıl yararlanabilirim?

Kampanyadan yararlanabilmek için; Misli.com’a yeni üye olan ya da 1 Ocak 2020 kampanya başlangıç tarihine kadar Misli üzerinde TL ile hiç iddaa kuponu yapmamış kullanıcılar yararlanabilir. Misli Puan kazanabilmek adına kampanya sayfası üzerinden katılım sağlamanız gerekmektedir. İddaa kuponlarının kampanya kapsamında değerlendirilmesi adına kampanya katılımı yapılan an itibari ile başlayacaktır. Kampanya katılımı sağlamadan önceki günlerde yapılan kuponlar değerlendirmeye alınmayacak, bu şekilde Misli Puan kazanılmayacaktır. Ayrıca Misli üyelerinin kampanya dahilinde 10 TL değerinde Misli Puan kazanması için kampanya katılımından sonra 100 TL değerinde onaylanmış iddaa kuponu olması gereklidir.

Neler kampanyaya dahil, neler değil?

Canlı iddaa kuponları, Misli Puan ile oynanan kuponlar, iptal ve iade edilen kuponlar kampanyaya dahil değildir.

Ayrıca Spor Toto kuponları kampanyaya dahil değildir. Her kullanıcı bir kez 10 TL değerinde puan kazanabilir.

Kampanyaya katılım 100 bin kullanıcı ile sınırlandırılmıştır.

Kampanyanın bitiş tarihinde misli üyeliğinin aktif olması gereklidir. Üyeliğini iptal eden kullanıcıların kampanya hakları da iptal olur.

Kampanya dahilinde diğer detaylar?

Misli kampanya haklarını saklı tutar ve gerek gördüğü durumlarda şartlarda değişiklik yapabilir.

18 yaşından küçükler Misli sitesine üye olamaz. Dolayısı ile kampanyadan yararlanamaz.

Kampanyaya dair diğer detaylar için ise Misli sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir