Misli.com BMW Çekiliş Kampanyası

Misli.com BMW Çekiliş Kampanyası kapsamında 2 Nisan ile 2 Haziran 2019 tarihleri arasında misli.com ya da Misli.com mobil uygulamaları üzerinden “Kampanyaya katılmak istiyorum” butonunu tıklayarak ilgili platformlar üzerinden ya da Misli.com’un çağrı merkezinden 3 TL ve katları tutarında iddaa kuponu yapanlar çekilişe katılmayı hak edecektir. 3 TL’lik her iddaa kuponu bir çekiliş hakkı verir. Çekiliş kampanyası ile ilgili diğer detaylar aşağıda yer almaktadır…

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

Çekiliş sonucunda 1 şanslı talihli 2018 mo0del BMW 118i Edition M Sport Shadow kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak? 

Çekiliş 10 Haziran 2019 tarihinde noter huzurunda halka açık bir şekilde gerçekleştirilecektir. Çekilişin sonucu ise 15 Haziran 2019 tarihinde Fanatik Gazetesinde ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içerisinde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonuçlarından haberdar olabilirsiniz.

Misli.com BMW Çekiliş Kampanyası ile ilgili detaylar nelerdir? 

Çekiliş sonucunda asil ve  yedek talihlilerin adreslerine taahhütlü posta ile tebligat yapılacaktır. Asil talihlinin son başvuru tarihi 30 Haziran 2019’dur, yedek talihlinin ise son başvuru tarihi 15 Temmuz 2019’dur. İkramiye en geç 31 Temmuz 2019 tarihine kadar sahibine ulaşacaktır. Misli.com çalışanları ve 18 yaşından küçükler çekiliş kampanyasına katılamaz. Katılmış ve ödül kazanmış olsalar bile ikramiyeleri teslim edilmez. Ayrıca ikramiyenin hizmeti bedeli içinde olan KDV ve ÖTV haricinde diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanacaktır.

Çekiliş ile ilgili olarak daha detaylı bilgilere buraya tıklayarak ulaşabilirsiniz. İlgili link üzerinde Misli.com firmasının kampanya sayfasına yönlendirileceksiniz. Unutmayın, ne kadar çok iddaa kuponu yapar iseniz; o kadar çok çekiliş hakkı sahibi olursunuz. Bol şanslar!

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir