Misli Phuket Tatili Çekiliş Kampanyası

Misli Phuket Tatili Çekiliş Kampanyası kapsamında 27 Ağustos 2019 tarihine kadar misli.com, Misli mobil uygulamaları üzerinden ya da 0850 220 33 66 no’lu çağrı merkezinden iddaa kuponu yapan Misli üyeleri uygulama üzerinden “Kampanyaya Katılmak İstiyorum” butonunu tıklayarak; kampanya süresi boyunca her yapılan iddaa kuponlarının 3 TL’si için 1 çekiliş hakkı kazanılacaktır. Çekiliş sonuçlarına https://okampanya.com/misli-phuket-tatili-cekilis-sonucu/ linkinden ulaşabilirsiniz.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

5 şanslı talihli çift kişilik 5 gece 6 gün Phuket tatili kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak? 

Çekiliş 4 Eylül 2019 tarihinde noter huzurunda halka açık bir şekilde yapılacaktır. Çekilişin resmi sonucu ise 10 Eylül 2019 tarihinde Fanatik Gazetesinden ve sitemizden (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içerisinde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonuçlarından haberdar olabilirsiniz.

Misli Phuket Tatili Çekiliş Kampanyası ile ilgili daha detaylı bilgilere; Misli’nin sitesinden ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan diğer çekiliş kampanyalarına ise; https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linkinden ulaşabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir