MNG AVM Daire Çekiliş Kampanyası

MNG AVM Daire Çekiliş Kampanyası kapsamında 6 Ağustos 2019 ile 30 Ocak 2020 tarihleri arasında Erzurum’da bulunan MNG AVM’de içindeki mağazalardan aynı gün içinde tek seferde yapacağınız toplam 100 TL ve katları tutarında alışveriş yaptıktan sonra kampanya danışma noktalarına giderek fiş / fatura / e-fatura ibraz eden müşterilere çekilişe katılmaya hak kazanacaktır. (Her 100 TL’lik alışveriş 1 adet çekiliş hakkı verir.) Çekiliş sonucu https://okampanya.com/mng-avm-daire-cekilis-sonucu/ linkinde yer almaktadır.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

1 şanslı talihli Osmangazi Mahallesi 5925 Ada 57 Parsel B Blok Kat:1 No:4 Palandöken / Erzurum’da daire,
1 şanslı talihli iPhone 8 64GB akıllı telefon,
1 talihli Bosch WAT20480TR 9 KG Çamaşır Makinesi
1 talihli Bosch KDN53NW22N Buzdolabı
1 talihli Bosch HXA060D20T Beyaz Ocaklı Fırın
1 talihli Philips 32 PHS4503 Ekran Uydu Alıcılı Led TV
1 talihli Bosch SMS23BW00T ActiveWater A+ 3 Programlı Bulaşık Makinesi

olmak üzere toplamda 7 talihli ödül kazanacaktır. 

Çekiliş ne zaman yapılacak? 

Çekiliş 10 Şubat 2020 tarihinde noter huzurunda halka açık bir şekilde gerçekleştirilecektir. Çekilişin resmi sonucu ise 13 Şubat 2020 tarihinde Erzurum Pusula Gazetesi ve sitemizden (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içerisinde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonuçlarından haberdar olabilirsiniz.

MNG AVM Daire Çekiliş Kampanyası kapsamında diğer detaylar nelerdir?
  • İkramiye tesliminde fiş / fatura ve bilgisayar çıktısı ibrazı zorunlu olmaktadır.
  • Asil talihliler 28 Şubat 2020 tarihine kadar, yedek talihlilerin ise 14 Mart 2020 tarihine kadar kimlik fotokopileri, ikramiye kazandıkları bilgisayar çıktıları, fiş / fatura ve iletişim bilgileri ile birlikte info@u2.com.tr adresine başvuru yapmaları gerekmektedir.
  • MAPA İnşaat ve Tic, Günaş İnşaat çalışanları ile MNG AVM içinde yer alan mağaza sahipleri ve mağaza çalışanları ile tüzel kişiler ve U2 Tanıtım Promosyon çalışanları ile 18 yaşından küçükler çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp ikramiye kazansalar bile ödülü teslim edilmez.
  • KDV ve ÖTV vergileri dışında yer alan diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.
  • Çekiliş ile ilgili olarak diğer tüm detaylara kampanya danışma noktaları üzerinden ya da MNG AVM’nin sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir