MNG Kargo Banabak Kampanyası

MNG Kargo Banabak Kampanyası kapsamında üniversite öğrencilerine özel fırsatlar sunan mobil uygulama olan Banabak üyelerine MNG Kargo’dan %30 indirim olmaktadır. İşte kampanya için detaylar…

Kampanyanın içeriği nedir?

Banabak uygulamasını indirip; MNG Kargo kampanyasını tıkla; karşınıza çıkan kodu şubede gösterip yapacağınız gönderi kapsamında %30 indirimden faydalan!

Kampanyanın detayları nelerdir?

Kampanya 30 Nisan 2020 tarihine kadar geçerli olmaktadır. Alınan indirim kodu tek seferliktir. Nakde çevrilmez, para iadesi ya da devir işlemi yapılmaz. Kampanya farklı indirim kodu ve promosyonlar ile birleştirilemez.

MNG Kargo ve Banabak kampanyanın haklarını saklı tutar ve gerek gördüğü durumlarda şartlarda değişiklik yapabilir. Kampanya için detaylara MNG Kargo sitesi ve Banabak uygulaması üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca MNG Kargo şubelerinden de kampanya kapsamında destek alabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir