MNG Kargo ING Bank Kampanyası

MNG Kargo ING Bank Kampanyası kapsamında ING müşterileri MNG Kargo şubeleri üzerinden yapacakları kargo gönderimleri kapsamında %30 indirim fırsatından yararlanabilir. Peki nasıl mı? Kampanyaya dair detaylar yazımız içerisinde yer almaktadır. İşte o detaylar…

Kampanyaya nasıl katılabilirim?

ING kullanıcıları 31 Aralık 2020 tarihine kadar ING uygulaması içinden alabilecekleri kod ile MNG Kargo şubelerindeki görevliye ibraz ederek; yurt içine gönderecekleri kargolar dahilinde taşıma listesi fiyatları üstünden %30 indirim kazanabilecektir.

MNG Kargo ING Bank Kampanyası kapsamında diğer detaylar nelerdir?

Kampanya 31 Aralık 2020 tarihine kadar geçerli olmaktadır. İndirim kodlarının son kullanım süresi bu tarihtir. Bu tarihten sonra alınan kodlar geçersiz sayılacaktır. Alınan indirim kodu nakde çevrilemez yahut da devredilemez. Kampanya farklı indirim ve fırsatlar ile birleştirilemez.

Kampanya sadece ING üyelerine yönelik olmaktadır. MNG Kargo ve ING kampanyanın haklarını saklı tutar ve gerek gördüğü durumlarda şartlarda değişiklik yapabilir.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/guncel-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir