MNG Kargo Mektebim Okulları Kampanyası

MNG Kargo Mektebim Okulları Kampanyası kapsamında; Mektebim Okulu çalışanlarına özel MNG Kargo şubelerine getirecekleri kargolar için %25 indirim fırsatı bulunmaktadır. Kampanya 31 Aralık 2019 tarihine kadar devam etmektedir. İşte kampanyaya dair diğer detaylar…

Kampanyadan kimler yararlanabilir?

MNG Kargo Mektebim Okulları Kampanyasından Mektebim Kart sahipleri yararlanabilmektedir. MNG Kargo şubelerine getirecekleri gönderiler için taşıma fiyat listesi üzerinden %25 indirim uygulanacaktır. Kampanya 26 Aralık 2018 ile 31 Aralık 2019 tarihleri arasında geçerlidir.

Kampanya hangi gönderiler için geçerlidir? 

Mektebim Kart sahipleri MNG Kargo şubeleri üzerinden yapılacak “gönderici ödemeli” yurt içi gönderilerinde geçerlidir.

Kampanyadan nasıl yararlanılabilir? 

Mektebim Kart sahipleri Mektebim Kart barkod numarasını MNG Kargo şubesindeki yetkili çalışana ibraz ederek kampanyadan yararlanım sağlayabilir.

Diğer detaylar nelerdir? 

Kampanyadan MNG Kargo şubelerine gelen Mektebim Kart sahipleri belirttiğimiz şekilde yararlanabiliyor. Bu kampanyadan yararlanırken; farklı indirim ve promosyonlar kullanılamaz. Yapılan indirimler nakde çevrilemez ve iade yapılamaz. Daha detaylı bilgilere MNG Kargo firmasının resmi WEB sitesi üzerinden ve şubelerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemiz içerisinde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, çekiliş kampanyaları, girişimcilik, kamusal alan bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak isteyebilirsiniz. www.okampanya.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir