Multinet iPhone 11 Çekiliş Sonucu

Multinet iPhone 11 Çekiliş Sonucu 23 Ocak 2020 tarihinde yapılan çekiliş ile belirlenmiştir. Çekilişin resmi sonuçları 28 Ocak tarihinde açıklanacaktır. Bu tarihte sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonucundan haberdar olabilirsiniz. İlgili tarihte çekiliş sonucu Takvim Gazetesi üzerinden ilan edilecektir. İşte çekiliş sonucu ve diğer detaylar…

iPhone 11 Pro 64 GB Kazanan Asil Talihli

Hülya Koç / Ankara

iPhone 11 Pro 64 GB Kazanan Yedek Talihli

Cenk Ilgaz / Antalya

Multinet iPhone 11 Çekiliş Sonucu kapsamında diğer detaylar nelerdir?

Kampanyaya katılım sağlayan kişiler multinet.com.tr/sayfalar/cekilis-sorgula adresinden kayıt olmalıdır. Sayfa üzerinde kart numarasını giren kişiler çekiliş haklarını öğrenebilecektir.

İsim, soy isim bilgilerinin eksik ya da yanlış olan kişiler çekiliş hakkı kazanamaz. Katılım sırasında sunulan bilgilerin doğruluğu ve ispatı katılımcının sorumluluğundadır.

12 Şubat 2020 tarihine kadar asil talihlinin, 27 Şubat 2020 tarihine kadar ise yedek talihlinin kimlik fotokopisi, iletişim bilgileri ile birlikte info@u2.com.tr adresine mail yolu ile başvuru yapması gereklidir.

Multinet Kurumsal Hizmetler, U2 Tanıtım Promosyon çalışanları, tüzel kişiler ile 18 yaşından küçükler çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp, ödül kazansa bile teslim edilmez.

İkramiyeye konu olan eşya ve hizmetin bedeli içinde olan KDV ve ÖTV vergileri dışındaki diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.

Çekiliş ile ilgili detaylara Multinet firmasının sitesinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir