Multinet iPhone 11 Çekilişi

Multinet iPhone 11 Çekilişi kapsamında 9 Ocak 2020 tarihine kadar yurt genelinde MultiPay uygulamasını Google Play ya da App Store üzerinden indirdikten sonra; isim, soy isim, adres telefon bilgileri ile MultiPay’e kayıt olmanızın akabinde; uygulamada bulunan “Bugün Buradayım” seçeneği ile yemek yiyeceğiniz restoranı seçip, seçtiğiniz restoranda anyı gün içinde Multinet kartınız ile harcama yapmanız halinde kazanılan her 10 Tatlıpara için 1 adet çekiliş hakkı verilecektir. 1 Tatlıpara da 1 TL’ye eşittir. Çekiliş sonucu https://okampanya.com/multinet-iphone-11-cekilis-sonucu/ linkinde yayınlandı.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

1 şanslı talihli iPhone 11 Pro 64GB telefon kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

Çekiliş 23 Ocak 2020 tarihinde noter huzurunda, halka açık olarak gerçekleştirilecektir. Çekilişin resmi sonucu ise 28 Ocak 2020 tarihinde Takvim Gazetesinde ve sitemizde (okampanya.com) ilan edilecektir. Sitemizi takip ederek aynı günde sonuçlardan haberdar olabilirsiniz.

Multinet iPhone 11 Çekilişi kapsamında diğer detaylar nelerdir?
  • Kampanyaya katılım sağlayan kişiler multinet.com.tr/sayfalar/cekilis-sorgula adresinden kayıt olmalıdır. Sayfa üzerinde kart numarasını giren kişiler çekiliş haklarını öğrenebilecektir.
  • İsim, soy isim bilgilerinin eksik ya da yanlış olan kişiler çekiliş hakkı kazanamaz. Katılım sırasında sunulan bilgilerin doğruluğu ve ispatı katılımcının sorumluluğundadır.
  • 12 Şubat 2020 tarihine kadar asil talihlinin, 27 Şubat 2020 tarihine kadar ise yedek talihlinin kimlik fotokopisi, iletişim bilgileri ile birlikte info@u2.com.tr adresine mail yolu ile başvuru yapması gereklidir.
  • Multinet Kurumsal Hizmetler, U2 Tanıtım Promosyon çalışanları, tüzel kişiler ile 18 yaşından küçükler çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp, ödül kazansa bile teslim edilmez.
  • İkramiyeye konu olan eşya ve hizmetin bedeli içinde olan KDV ve ÖTV vergileri dışındaki diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.
  • Çekiliş ile ilgili detaylara Multinet firmasının sitesinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir