Nescafe 2. Dönem Çekiliş Sonucu

Nescafe 2. Dönem Çekiliş Sonucu 27 Kasım 2020 tarihinde noter huzurunda halka açık olarak gerçekleştirilen çekiliş ile belirlenmiş olup, çekilişin resmi sonucu ise 3 Aralık 2020 tarihinde Takvim Gazetesi ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Sitemizi takip ederek çekiliş sonucundan haberdar olabilirsiniz. İşte çekiliş sonucu ve diğer detaylar…

iPhone 11 64 GB Kazanan Asiller

Çekiliş sonucu bekleniyor…

Apple Airpods ve Şarj Kutusu  Kazanan Asiller

Çekiliş sonucu bekleniyor…

iPhone 11 64 GB Kazanan Yedekler

Çekiliş sonucu bekleniyor…

Apple Airpods ve Şarj Kutusu  Kazanan Yedekler

Çekiliş sonucu bekleniyor…

Nescafe 2. Dönem Çekiliş Sonucu kapsamında diğer detaylar?

İkramiye tesliminde okunabilir ikramiye kazanan şifreli ürün ambalajının ibrazı zorunlu olmaktadır.

Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylı bilgilere https://www.kampanya.nescafe.com.tr/ sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/guncel-cekilisler/  linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir