Nescafe 2020 Çekilişi 1. Dönem

Nescafe 2020 Çekilişi 1. Dönem kapsamında dağıtılacak olan 75 adet iPhone 11 ya da 75 adet Apple Airpods ve şarj kutusu ürünlerinden birisi sizin olabilir. Nasıl mı? Çekiliş sonucu https://okampanya.com/nescafe-2020-cekilisi-1-donem-sonucu/ linkinde yer almaktadır.

Çekilişe nasıl katılabilirim?

21 Eylül ile 20 Ekim 2020 tarihleri arasında promosyonlu Nescafe 3ü1 Arada Orijinal, Nescafe 3ü1 Arada Extra, Nescafe 3ü1 Arada Sütlü Köpüklü veya Nescafe 2si1 Arada ürünlerinin ambajında bulunan katılım şifresini; ad, soyad, adres bilgileri, telefon, adres e-posta bilgileri ile birlikte https://www.kampanya.nescafe.com.tr/ linkindeki adrese girerek çekilişe katılabilirsiniz.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

75 talihli iPhone 11 64 GB
75 talihli Apple Airpods ve Şarj Kutusu ödülü kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

Nescafe 1. Dönem tarihi çekilişi 27 Ekim 2020 tarihinde noter huzurunda, halka açık olarak gerçekleştirilecek olup; çekilişin resmi sonucu ise 2 Kasım 2020 tarihinde Takvim Gazetesinde ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır.  Aynı gün içinde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonucundan haberdar olabilirsiniz.

Nescafe 2020 Çekilişi 1. Dönem ile ilgili detaylar?

İkramiye tesliminde okunabilir ikramiye kazanan şifreli ürün ambalajının ibrazı zorunlu olmaktadır.

Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylı bilgilere https://www.kampanya.nescafe.com.tr/ sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/guncel-cekilisler/  linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Windows 7 Ultimate

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir