Nescafe Gold BMW Çekiliş Kampanyası

Nescafe Gold BMW Çekiliş Kampanyası 15 Mart ile 1 Temmuz 2019 tarihleri arasında kampanya dahilinde bulunan Nescafe Gold ürünlerinden satın aldıktan sonra, ürünün ambalajı içerisinde yer alan şifreyi isim, soyisim, adres bilgileriniz ile birlikte nescafemycafe.com sitesi içerisinde yer alan ilgili bölümlere girenler çekilişe katılım sağlayabilecektir. Çekiliş ile ilgili olarak daha detaylı bilgiler aşağıda yer almaktadır… Çekiliş sonucuna https://okampanya.com/nescafe-gold-bmw-cekilis-sonucu/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz.

Hangi ürün ne kadar çekiliş hakkı verir? 
  • Nescafe Gold 2G Stick ile 1 çekiliş hakkı,
  • Nescafe Gold 100G ile 50 çekiliş hakkı,
  • Nescafe Gold 200G Ekopaket ile de 100 çekiliş hakkı kazanabilirsiniz.
Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

1 şanslı talihli 324.778 TL değerinde 2019 model BMW X2 sDrive 18i model otomobil kazanacaktır.

111 talihli ise 699 TL değerinde Nescafe Gold Kahve Makinesi kazanacaktır.

Toplam 112 kişi ödül kazanacaktır ve dağıtılacak ödüllerin toplam miktarı 402.367 TL’dir. 

Çekiliş ne zaman yapılacak? 

Çekiliş 10 Temmuz 2019 tarihinde noter huzurunda halka açık bir şekilde gerçekleştirilecektir. Çekiliş sonucu ise 16 Temmuz 2019 tarihinde Takvim gazetesinde ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içerisinde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonuçlarından haberdar olabilirsiniz.

Nescafe Gold BMW Çekiliş Kampanyası için diğer detaylar nelerdir?

İkramiye tesliminde şifreli ürünün ibrazı zorunludur. O nedenle şifrelerini gönderdiğiniz her ürünün ambalajını saklamanız gerekmektedir. Aksi halde talihlilerden biri olsanız bile şifreli ambalajın ibrazını gerçekleştiremezseniz; ödül hakkınız yanacaktır.

Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylı bilgilere http://nescafemycafe.com sitesi üzerinden ulaşabilirsiniz. Site üzerinde yer almayan bir bilgi aklınıza takıldı ise firmanın müşteri hizmetlerinden ya da çekilişi düzenleyen firmadan bilgi talep edebilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir