Nescafe Mercedes ve Samsung Galaxy Note 9 Çekiliş Kampanyası

Nescafe Mercedes ve Samsung Galaxy Note 9 Çekiliş Kampanyası kapsamında 15 Ocak ile 15 Mayıs 2019 tarihleri arasında promosyonlu Nescafe paketlerinden satın aldıktan sonra; paket içindeki şifreyi; ad, soyad, telefon numaranız, e-posta adresiniz, adres bilgileriniz ile birlikte https://kampanya.nescafe.com.tr/ linki üzerinden ücretsiz olarak çekilişe katılabilirsiniz. Çekilişin detayları aşağıda yer almaktadır;

Çekiliş kapsamında promosyonlu ürünler: Nescafe 3’ü 1 Arada ürünleri, Nescafe Crema Latte, Nescafe 2’si 1 Arada olmaktadır. Promosyonlu ürünlerin ambalajı üzerinde kampanyanın logosu ve içeriği yer almaktadır. Şifreler promosyonlu ürünlerin ambalajı içinde yer almaktadır. Bu ambalajların içinde yer alan şifreler ile çekilişe katıldıktan sonra kesinlikle atılmaması gerekiyor. Yani kazanan siz olduğunuzda kazanan şifreli paketi ibraz etmeniz gerekecektir.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

10 şanslı talihli 217.600 TL tutarında Mercedes A200 Style 2018 model otomobil kazanacaktır.

100 şanslı talihli 7.999 TL tutarında Samsung Galaxy Note 9 kazanacaktır. (Hat ve kart telefona dahil değildir.)

Çekiliş ne zaman yapılacak? 

Çekiliş firma tarafından 21 Mayıs 2019 tarihinde noter huzurunda halka açık bir şekilde gerçekleştirilecektir. Çekilişin sonucu ise 27 Mayıs 2019 tarihinde Takvim gazetesinden ve sitemizden (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı tarihte sitemize girerek, çekiliş sonuçlarına ulaşabilirsiniz. Herkese bol şans dileriz!

Nescafe Mercedes ve Samsung Galaxy Note 9 Çekiliş Kampanyası ile ilgili diğer detaylar?

Çekiliş sonucunda kazanan talihlilerin şanslı paketleri ibraz etmeleri zorunludur. Eğer kazanan sizseniz ve ilgili paketi kaybettiyseniz; hakkınız iptal olur ve sizin yerinize yedek talihliye şans verilir. Asil talihliler 11 Haziran 2019 tarihine kadar, yedek talihlilerin ise 26 Haziran 2019 tarihine kadar kimlik fotokopileri ile ikramiye kazanan ambalaj ve iletişim bilgileri ile info@u2.com.tr adresine mail göndermesi gerekmektedir. Ayrıca U2 firmasına bu bilgileri fax gönderebilir ya da şahsen başvuruda bulunabilirsiniz. Asil ve yedek talihliler ilgili tarihlere dikkat etmesi gerekir. Aksi halde ikramiye teslim edilmez.

Şifre, ad – soyad bilgilerinden birinde eksik olanlara çekiliş hakkı verilmeyecektir. Çekilişe katılırken verdiğiniz bilgilerin ispatı sizin sorumluluğunuzdadır. SMS ile de çekiliş için şifre gönderebilirsiniz ancak ücretli olduğu için sitemizde bu konuya yer vermedik. Ücretsiz olan internet sitesinden şifre ibrazını ele aldık.

Çekilişe 18 yaşından küçükler, Nestle, U2 Tanıtım, Sesli Harfler Mobil Eğlence çalışanları katılamaz. Katılmış ve ikramiye kazanmış olsalar bile ikramiyeleri teslim edilemez. KDV ve ÖTV hariç diğer yasal yükümlülüker talihlilere aittir. Daha detaylı bilgilere ulaşmak için buraya tıklayabilirsiniz. Sorularınız var ise yorum kısmında bize de iletebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir