Nesfit Trendyol Hediye Çeki Çekiliş Sonucu

Nesfit Trendyol Hediye Çeki Çekiliş Sonucu 11 Ağustos 2020 tarihinde noter huzurunda, halka açık yapılan çekiliş ile belirlendi. Çekilişin resmi sonucu ise 18 Ağustos 2020 tarihli Takvim Gazetesinde ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içinde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonucundan haberdar olabilirsiniz.

250 TL tutarında Trendyol Hediye Çeki Kazanan Talihliler

Çekiliş sonucu bekleniyor…

Nesfit Trendyol Hediye Çeki Çekiliş Sonucu kapsamında diğer detaylar neydi ki?

Çekilişe katılabilmeniz adına şifreleri: https://www.nestle-cereals.com/tr/tr/nesfit-trendyol-kampanyasi linkinden girmeniz gereklidir.

İkramiye tesliminde şifreli ürün ambalajının ibrazı zorunludur.

Asil talihliler 2 Eylül 2020 tarihine kadar, yedek talihliler ise 17 Eylül 2020 tarihine kadar kimlik fotopisi, ikramiye kazandıkları şifreli ürün ambaljı ve iletişim bilgiler ile birlikte info@u2.com.tr adresine mail göndermeleri gereklidir. Dilerseniz de ilgili belgeler ile U2 Tanıtım firmasına şahsen de başvuru yapabilirsiniz.

Çekilişe Nestle, U2 Tanıtım çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz. Çekilişe katılıp ödül kazansa bile ödülü teslim edilmez.

İkramiyeye konu olan eşya ve hizmetin bedeli içinde olan KDV ve ÖTV vergileri dışındaki diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.

Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylı bilgilere; çekiliş sayfasında yer alan “kampanya şartları” bölümünden öğrenebilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/guncel-cekilisler/  linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Office 2019 Mac

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir