Nesfit Trendyol Hediye Çeki Çekilişi

Nesfit Trendyol Hediye Çeki Çekilişi 31 Temmuz 2020 tarihine kadar yurt genelindeki satış noktalarından Nestle Türkiye Gıda firmasına ait promosyonlu Nesfit Sade 700 Gram, Nesfit Sade 420 Gram, Nesfit Karışık Meyveli 400 Gram, Nesfit Ballı Bademli 400 Gram, Nesfit Çikolatalı 400 Gram ve Nesfit Kırmızı Meyveli 400 Gram ürünlerinden birini satın alarak; ürünün ambalajı içinde bulunan şifreyi; isim, soyisim, telefon ve adres bilgilerini ilgili siteye giriş yaparak 1 çekiliş hakkı kazanabilirsiniz. Çekiliş sonucu https://okampanya.com/nesfit-trendyol-hediye-ceki-cekilis-sonucu/ linkinde yer almaktadır.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

1000 talihli 250 TL tutarında Trendyol Hediye Çeki kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

Çekiliş 11 Ağustos 2020 tarihinde noter huzurunda, halka açık olarak gerçekleştirilecek olup; çekilişin resmi sonucu ise 18 Ağustos 2020 tarihinde Takvim Gazetesi ve sitemizde (okampanya.com yayınlanacaktır. Aynı gün içinde sitemize giriş yaparak çekiliş sonucundan haberdar olabilirsiniz.

Nesfit Trendyol Hediye Çeki Çekilişi kapsamında diğer detaylar?

Çekilişe katılabilmeniz adına şifreleri: https://www.nestle-cereals.com/tr/tr/nesfit-trendyol-kampanyasi linkinden girmeniz gereklidir.

İkramiye tesliminde şifreli ürün ambalajının ibrazı zorunludur.

Asil talihliler 2 Eylül 2020 tarihine kadar, yedek talihliler ise 17 Eylül 2020 tarihine kadar kimlik fotopisi, ikramiye kazandıkları şifreli ürün ambaljı ve iletişim bilgiler ile birlikte info@u2.com.tr adresine mail göndermeleri gereklidir. Dilerseniz de ilgili belgeler ile U2 Tanıtım firmasına şahsen de başvuru yapabilirsiniz.

Çekilişe Nestle, U2 Tanıtım çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz. Çekilişe katılıp ödül kazansa bile ödülü teslim edilmez.

İkramiyeye konu olan eşya ve hizmetin bedeli içinde olan KDV ve ÖTV vergileri dışındaki diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.

Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylı bilgilere; çekiliş sayfasında yer alan “kampanya şartları” bölümünden öğrenebilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/guncel-cekilisler/  linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir