Nestle Nesquik Bluetooth Hoparlör Çekiliş Sonucu

Nestle Nesquik Bluetooth Hoparlör Çekiliş Sonucu belli oldu! Çekilişin resmi sonuçları ise 18 Şubat 2020 tarihinde sitemizde ve Takvim Gazetesinde yayınlanacaktır. İlgili tarihte sitemizi ziyaret ederek çekilişin sonuçlarından haberdar olabilmeniz mümkündür. İşte çekiliş sonucu ve diğer detayları…

Bluetooth Renk Değiştiren Stormrooper Hoparlör Kazanan Asil Talihliler

Çekilişe dair resmi sonuçlar beklenmektedir.

Bluetooth Renk Değiştiren Stormrooper Hoparlör Kazanan Yedek Talihliler

Çekilişe dair resmi sonuçlar beklenmektedir.

Nestle Nesquik Bluetooth Hoparlör Çekiliş Sonucu kapsamında diğer detaylardan haber verelim.

İkramiye tesliminde okunabilir şifreli ürün ambalajının ibrazı zorunlu olmaktadır. Bu nedenle şifresini yazdığınız her ürünün ambalajını saklamanızı öneririz.

Promosyonlu ürünler: Nestle Nesquik Kakaolu Buğday ve Mısır Gevreği Harfler (310 gr), Nestle Corn Flakes Tam Tahıllı Mısır Gevreği (450 gr) Nestle Nesquik Kakaolu Buğday ve Mısır Gevreği (450 gr), Nestle Nesquik Kakaolu Buğday ve Mısır Gevreği (700 gr) olmaktadır.

Asil talihliler 4 Mart 2020 tarihine kadar, yedek talihliler ise 19 Mart 2020 tarihine kadar kimlik fotokopisi, ikramiye kazanan şifreli ürün ambalajı ve iletişim belgeleri ile birlikte info@u2.com.tr adresine mail göndermeleri gerekmektedir. Ayrıca FAX olarak ya da şahsen U2 Tanıtım Hizmetleri’ne başvuru yaparak da belgelerinizi teslim edebilirsiniz. Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan talihliler ise ikramiye kazanamaz.

Bir kişi birden fazla ödül kazanamaz.

18 yaşından küçükler, Nestle ve U2 Tanıtım çalışanları çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp ikramiye kazansa dahi ödül teslim edilmez.

KDV ve ÖTV vergileri dışında yer alan diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.

Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylı bilgilere Nestle’nin kampanya sayfasından ulaşabilirsiniz. Sorularınız olduğunda da Nestle ya da U2 Tanıtım Hizmetleri ile iletişime geçerek destek alabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabil

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir