Nestle Nesquik Bluetooth Hoparlör Çekilişi

Nestle Nesquik Bluetooth Hoparlör Çekilişi kapsamında 31 Ocak 2020 tarihine kadar promosyonlu Nestle ürünlerinden (Promosyonlu ürünler aşağıda, detay kısmındadır.) birini satın alıp; sonrasında ise ürün ambalajı içinde bulunan katılım şifresini; ad, soyad, e-posta, telefon numaranız, adres ve sizden istenilen diğer bilgiler ile birlikte kampanya.nesquik.com.tr sitesindeki ilgili alana girenler çekiliş hakkı kazanacaktır. Çekilişin sonuçları https://okampanya.com/nestle-nesquik-bluetooth-hoparlor-cekilis-sonucu/ linkinde yer almaktadır…

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

250 şanslı talihli Bluetooth Renk Değiştiren Stormrooper Hoparlör kazanacaktır. (Ürün tutarı: 308 TL’dir.)

Çekiliş ne zaman yapılacak? 

Çekiliş 12 Şubat 2020 tarihinde noter huzurunda halka açık bir şekilde gerçekleştirilecektir. Çekilişin resmi sonucu ise 18 Şubat 2020 tarihinde Takvim Gazetesinde ve sitemizde (okampanya.com) ilan edilecektir. Sitemizi takip ederek aynı günde sonuçlardan haberdar olabilirsiniz.

Nestle Nesquik Bluetooth Hoparlör Çekilişi kapsamında diğer detaylar nelerdir?
  • İkramiye tesliminde okunabilir şifreli ürün ambalajının ibrazı zorunlu olmaktadır. Bu nedenle şifresini yazdığınız her ürünün ambalajını saklamanızı öneririz.
  • Promosyonlu ürünler: Nestle Nesquik Kakaolu Buğday ve Mısır Gevreği Harfler (310 gr), Nestle Corn Flakes Tam Tahıllı Mısır Gevreği (450 gr) Nestle Nesquik Kakaolu Buğday ve Mısır Gevreği (450 gr), Nestle Nesquik Kakaolu Buğday ve Mısır Gevreği (700 gr) olmaktadır.
  • Asil talihliler 4 Mart 2020 tarihine kadar, yedek talihliler ise 19 Mart 2020 tarihine kadar kimlik fotokopisi, ikramiye kazanan şifreli ürün ambalajı ve iletişim belgeleri ile birlikte info@u2.com.tr adresine mail göndermeleri gerekmektedir. Ayrıca FAX olarak ya da şahsen U2 Tanıtım Hizmetleri’ne başvuru yaparak da belgelerinizi teslim edebilirsiniz. Bu tarihlere kadar başvuru yapmayan talihliler ise ikramiye kazanamaz.
  •  Bir kişi birden fazla ödül kazanamaz.
  • 18 yaşından küçükler, Nestle ve U2 Tanıtım çalışanları çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp ikramiye kazansa dahi ödül teslim edilmez.
  • KDV ve ÖTV vergileri dışında yer alan diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.
  • Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylı bilgilere Nestle’nin kampanya sayfasından ulaşabilirsiniz. Sorularınız olduğunda da Nestle ya da U2 Tanıtım Hizmetleri ile iletişime geçerek destek alabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir