Nestle Trendyol Hediye Çekiliş Kampanyası

Nestle Trendyol Hediye Çekiliş Kampanyası kapsamında 15 Ağustos ile 28 Ağustos 2019 tarihleri arasında yurt genelinde tüm Migros, 5M Migros, Migrosjet ya da Sanal Market üzerinden Nestle Kahvaltılık Gevrek ürünlerinden birlikte ya da ayrı ayrı tek seferde 15 TL ve katları tutarında alışveriş yapan Money Kart, Money Bonus ya da Money Kart özellikli kart sahipleri çekilişe katılabilecektir. (her 15 TL, 1 çekiliş hakkı vermektedir.) Çekilişe dair diğer detaylar aşağıda yer almaktadır. Çekiliş sonucu https://okampanya.com/nestle-trendyol-hediye-cekilis-sonucu/ linkinde yayınlanmaktadır.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

250 şanslı talihli 200 TL tutarında Trendyol Hediye Çeki kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak? 

Çekiliş 17 Eylül 2019 tarihinde noter huzurunda halka açık bir şekilde gerçekleştirilecektir. Çekilişin resmi sonucu ise 23 Eylül 2019 tarihinde Takvim Gazetesinde ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içerisinde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonuçlarından haberdar olabilirsiniz.

Nestle Trendyol Hediye Çekiliş Kampanyası kapsamında diğer detaylar nelerdir? 
  • Çekiliş sonucunda asil talihliler; 8 Ekim 2019 tarihine kadar, yedek talihlilerin ise 23 Ekim 2019 tarihine kadar kimlik fotokopi ve iletişim bilgileri ile birlikte info@u2.com.tr mail adresine mail gönderimi yapmaları gerekmektedir. Ya da U2 Tanıtım adresine şahsen başvurarak istenilen belgeleri eksiksiz olarak teslim edilmesi gerekir. Ayrıca bilgilerinizi Fax yolu ile de gönderebilirsiniz. Belirtilen işlemlerin gerçekleştirilmemesi halinde; ikramiye kazanamazsınız.
  • Nestle Türkiye, Migros Ticaret, U2 Tanıtım ve Promosyon ve 18 yaşından küçükler çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp, ikramiye kazansalar bile ikramiyeleri verilmez.
  • KDV ve ÖTV dışında ikramiyeye dahil olan tüm vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.
  • Diğer detaylı bilgilere firmaların müşteri hizmetleri üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, çekiliş kampanyaları, girişimcilik, kamusal alan bölümleri bulunmaktadır. Ayrıca sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak isteyebilirsiniz.

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir