Netflix ilk ay ücretsiz mi? Üyelik ücretleri ne kadar?

Netflix yeni çağın televizyonu olarak adlandırılıyor. Artık ülkemizde de bu ismi duymayan kalmadı. Yine de kısaca biz anlatalım… Netflix üzerinde tek bir reklam bile olmadan; sistemdeki binlerce film, dizi, animasyon içeriklerini istediğiniz zaman izleyebilirsiniz. Netflix yatırım yaptığı ülkelere özel dizi ve film projelerinde de yer almaktadır. Hatta ülkemizde Çağatay Ulusoy’un başrolde olduğu Hakan: Muhafız (İngilizce adı ile The Protector) yayınlandı. Netflix’in ülkemizde bu konuda yatırımlarına devam edeceği ve ikinci, üçüncü projeler için kast seçimi dahi yapıldığı biliniyor. Gelelim şimdi fiyatlara, kampanyalara bizim için önemli olan asıl konuya…

Fiyatlar Nasıl? 4 kişi girsek kişi başı ne kadar ödeyeceğiz? 

Netflix’e kayıt olabileceğiniz 3 üyelik türü mevcuttur. Üyelik türleri detaylı olarak aşağıda yer almaktadır;

– En uygun fiyatlı olanı Temel üyeliktir. Bu paket tek kişiliktir. Fiyatı aylık 15,99 TL’dir. HD ve Ultra HD kullanamazsınız. Tablet, TV, telefon, bilgisayar üzerinden kullanabilirsiniz. Sınırsız film ve programları izleyebilirsiniz. İstediğiniz an iptal edebilirsiniz.

– İkinci üyelik çeşidi Standart üyeliktir. Bu paket iki kişiliktir. Fiyatı aylık 27,99 TL’dir. Yani kişi başına 13,99 TL gibi bir tutar oluyor. HD kullanabilir, Ultra HD’den yararlanamazsınız. Tablet, TV, telefon ve bilgisayar üzerinden kullanım yapabilirsiniz. Sınırsız film ve programları izleyebilirsiniz ve istediğiniz an iptal edebilirsiniz.

– Gelelim üçüncü ve son üyelik çeşidi olan Özel üyeliğe. Bu paket tam dört kişiliktir. Fiyatı aylık 39,99 TL’dir. Yani kişi başına 9,99 TL tutar olmaktadır. Aslında en pahalı gibi gözüken bu paket kişi başına düşünüldüğünde en uygunu oluyor. Bu paket ile HD ve Ultra HD’den yararlanabilirsiniz. Tablet, TV, telefon ve bilgisayar üzerinden kullanım yapabilirsiniz. Sınırsız film ve programları izleyebilir, istediğiniz an iptal edebilirsiniz.

Kampanya var mı, kampanya? 

Netflix’e üye olduğunuzda 1 ay boyunca ücret ödemeyeceksiniz! Harika bir kampanya, öyle değil mi? 1 ay sonunda ise seçtiğiniz pakete göre ücretlendirileceksiniz. Netflix üyeliği kayıt olduğunuz tarihte başlayacak ve aylık abonelik şekilde devam edecektir. Kontrat, sözleşme, iptal ücreti, taahhüt gibi kelimeler yok. İstediğiniz an iptal edebilirsiniz. Daha detaylı bilgilere Netflix Yardım Merkezi üzerinden ulaşabilirsiniz. Üye olmak için ise buraya tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir