istanbulun en popüler yakası avrupa yakası escort bayanlar ile sizleri bekliyor

Nivea 30 TL Decathlon Hediye Kampanyası

Nivea 30 TL Decathlon Hediye Kampanyası kapsamında 31 Ekim 2019 tarihine kadar Gratis mağazalarından yapacağınız tek seferde 2 adet Nivea Deodorant ürünü alışverişine 30 TL değerinde Decathlon Hediye çeki kazanabilirsiniz. İşte kampanyaya dair detaylar…

Kampanyaya nasıl katılabilirim? 

Gratis mağazalarından yapacağınız tek fiş üzerinde 2 adet Nivea Deodorant ürünü ile kampanyaya katılabilirsiniz. Kampanyaya katılabilmek için öncelikle Çek Kazan uygulamasında, Kamera ve GPS kullanım hakları ile uygulama üzerinden bildirim alma izinlerini vermiş olmanız gereklidir.

  • Ekran görüntüsü ya da resmi, yırtık parçalanmış fiş /fatura ya da genel ifadelerin yer aldığı fiş ile kampanyaya katılım mümkün değildir. Kampanya ürünlerinin bulunduğu fiş tam ve okunabilir orijinal fiş fotoğrafı çekilip; Çek Kazan uygulaması üzerinden paylaşılmalıdır.
  • Tüketiciler alışveriş fişi tarihinden itibaren 5 gün içinde kampanyaya katılım başvurusunda bulunmaması, başvurusunda alışveriş fişi yükleyip göndermemesi, kendisinden istenilen bilgilerin tamamını ya da bir kısmını eksik ya da gerçeğe aykırı doldurması halinde kampanya için katılımı geçersiz sayılacaktır.
  • Gönderdiğiniz fişler sistem tarafından en geç 24 saat içinde kontrol edilir ve kampanya şartlarına uyan tüketicilere ise Decathlon Mağaza ve decathlon.com.tr sitesi üzerinde kampanya katılım tarihinden itibaren 1 ay geçerli 30 TL değerinde Hediye Kart kod numarası uygulama içinden gönderilir. +
Decathlon Hediye Çekini nasıl kullanabilirim? 

Decathlon mağazaları üzerinden kullanılmak istenen hediye çeki için; 16 haneli dijital hediye kart kod numarası yeterli olmaktadır. Güvenlik kodu belirtilmesine ihtiyaç yoktur. Decathlon’un WEB sitesi üzerinde kullanılmak istenen dijital kod için ise; hem WEB sitesinin ödeme alanında 16 haneli kodun hem de Pin Kodu alanına 4 haneli güvenlik numarasının yazılması gereklidir. 4 haneli kod uygulama içerisinde ayrıca belirtilmektedir.

Nivea 30 TL Decathlon Hediye Kampanyası kapsamında diğer detaylar nelerdir?
  • Kampanya ödül stokları ile sınırlı olmaktadır.
  • Her müşteri kampanya dönemi boyunca en fazla 2 kere ayrı fişlerde katılma hakkına sahip olmaktadır.
  • Kampanya farklı bir kampanya ya da indirim promosyonları ile birleştirilemez.
  • Her bir ödül kod numarası tek kullanımlık ve tek seferde kullanılmalıdır.
  • Kampanyaya dair tüm detaylara Çek Kazan uygulaması üzerinden ulaşabilirsiniz. Sitemizde yer alan bilgiler Çek Kazan uygulaması üzerinden bilgilendirme amaçlı alınmaktadır.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir