Nivea Cinemaximum Kampanyası

Nivea Cinemaximum Kampanyası kapsamında Cinemaximum Sinemalarında geçerli 2 adet sinema bileti hediyesi var! Kampanyaya 31 Ocak 2019 tarihine kadar Gratis mağazalarından tek fiş üzerinde bulunan 2 adet Nivea Deodorant ürünü alan herkes katılabilir. Alışveriş yaptığınız fişi Çek Kazan mobil uygulamasına kampanyanın içeriğine girerek göndermeniz gerekecektir. O nedenle satın alma yaptıktan sonra fişleri atmamanızı önemle tavsiye ederiz.

Alışverişinizi takiben 5 gün içinde alışveriş fişini yükleyip kampanyaya katılım başvurusu yapmanız gerekmektedir. Eğer 5 gün içinde alışveriş fişini yüklemezseniz, sizden istenilen bilgileri tam bir şekilde yüklemezseniz kampanya katılımınız geçersiz sayılacaktır. Bu noktalara dikkat etmeniz önemlidir.

Çek Kazan uygulamasına yüklediğiniz alışveriş fişleri maksimum 24 saat içinde incelenerek kampanya şartlarına uygun olan kişilere 31 Mart 2019 tarihine kadar yurt içinde bulunan Cinemaximumlarda geçerli 2 kişilik sinema biletinin kodu gönderilecektir. (Sinema biletinin tek kişilik fiyatı 20 TL, çift kişilik fiyat 40 TL) Kupon kodu tek kullanımlıktır.  Cinemaximum gişelerinde “Çek Kazan” Nivea Kampanyasına katılım sağlamak istediğinizi belirterek; Bilet No ve Şifre bilgisi görevliye söyleyerek kod sinema biletine çevrilebilecektir. 31 Mart 2019 tarihine kadar bu hakkınızı kullanmaz iseniz; hediye hakkınız silinecektir.

Kampanyadan yararlanabilmek için önemli bir nokta daha: Kampanyaya katılım sağlayabilmek için Çek Kazan uygulamasına Kamera ve GPS kullanım hakları ile uygulamadan bildirim alma izinlerinizi vermeniz gerekmektedir.

Kampanya stoklarla sınırlı olmaktadır ve bir kişi maksimum 5 kez yararlanabilir. Hediye sinema bileti ile özel gösterimler, 4DX, Atmos 3D, MPX, IMAX 3D ve VIP haricinde bulunan bütün filmlerden haftanın 7 günü yararlanabilirsiniz. Kampanya ile ilgili olarak daha detaylı bilgiye Çek Kazan mobil uygulaması üzerinden ulaşabilirsiniz.

Çek Kazan mobil uygulamasını Google Play’den indirmek için tıkla

Çek Kazan mobil uygulamasını AppStore’dan indirmek için tıkla

Diğer Sinema Kampanyalarını da incelemek isteyebilirsiniz: https://okampanya.com/sinema-kampanyasi/

1 Yıldız2 Yıldız3 Yıldız4 Yıldız5 Yıldız
Bu yazıya oy vermek ister misiniz?
Loading...

Nivea Cinemaximum Kampanyası” için 3 yorum

 • Eylül 6, 2018 tarihinde, saat 5:26 pm
  Permalink

  çok güzel kampanyalar var mükemmel elinize emeğinize sağlık.

  Yanıtla
  • Eylül 6, 2018 tarihinde, saat 8:53 pm
   Permalink

   Bizi takip ederek en güncel kampanyalardan haberdar olabilirsiniz.
   Teşekkürler.

   Yanıtla
 • Eylül 6, 2018 tarihinde, saat 5:42 pm
  Permalink

  Baya güzel bir kampanya

  Yanıtla

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir