Nutella Mutluluğa Puan Kampanyası

Nutella Mutluluğa Puan Kampanyası kapsamında 400 gr. 630 gr. ve 750 gr. promosyonlu Nutella ürünleri için 1 Eylül ile 30 Kasım 2019 tarihleri arasında kazandığınız puanlar ile çeşitli ödüller alabilirsiniz. Kampanyaya dair tüm detaylar yazımızda yer almaktadır. İşte konu ile ilgili detaylar…

Nasıl Kayıt Olurum?

Nutella uygulamasını telefonunuza indirerek ya da mutlulugapuan.com sitesinden sizden istenilen bilgileri girerek üye olabilirsiniz. Sizden istenen bilgiler ise: isim, soyisim, e-posta- telefon, doğum tarihi, cinsiyet ve şifre bilgileriniz olmaktadır. Bu bilgileri doldurduktan sonra; kayıtlı üye olacaksınız ve üyelik başvurularının başarılı olup olmadığı size e-posta aracılığı ile bildirilecektir. Üyelik tüzel kişilere ya da diğer grup ya da derneklere açık değildir.

Kampanyaya nasıl katılırım?

Kayıtlı üyeler Mutluluğa Puan Kampanyası ambalajı ile etiketlenen Nutella kapaklarının altında bulunan geçerli kodları Nutella mobil uygulaması ya da WEB sitesi (mutlulugapuan.com) üzerinden göndererek kampanyaya katılım sağlayabilir.

Kampanya ödülü nedir? 

Geçerli kayıtlı üyeler; 400 gr 630 ve 750 gr promosyonlu Nutella ürünlerini alarak; kapağın altında bulunan kodları aşağıda bulunan puanlama kapsamında göndermiş olmak ile, puanlarına karşılık gelen Nutella Etiketi, 3 aylık Fizy Premium üyeliği, Nutella bıçağı, Tefal Krep Tavası ödülleri kazanacaktır. Puanlama gönderdiğiniz koda karşılık gelen puanların toplanarak birikmesi ile tutulacaktır.

  • 200 puan için; 2 adet Nutella etiketi,
  • 500 puan için 3 aylık Fizy Premium üyeliği,
  • 1.000 puan için 1 adet Nutella Bıçağı,
  • 2.000 puan için ise 1 adet Tefal Krem Tavası (En yüksek puan içeren ödül olmaktadır.)

Seçilen ödülün stoklarda olmaması halinde; firma yukarıda yer alanlar içerisinde bir ikame ödül gönderme hakkı saklıdır.

Ödülümü nasıl alırım? 

Katılımcıların Nutella uygulaması ya da WEB Sitesi üzerinde yer alan sipariş formunda girdiği TC sınırları içindeki adrese stok durumuna göre makul süreler içerisinde gönderilecektir. Ödül teslim süresi; stok, planlama, ithalat, denetim gibi nedenlerden dolayı farklılık gösterilebilir.

KKTC adreslerine teslimat yapılamayacaktır. O nedenle KKTC’ye ait bir adres girilmemesi gerekir. Eğer girerseniz; talebiniz geçersiz sayılacak ve dikkate alınmayacaktır.

Nutella Mutluluğa Puan Kampanyası kapsamında diğer detaylar nelerdir? 

Ferrero Türkiye geçersiz kod gönderimi ya da üyelik formunda yanlış bilgi verilmesi ya da kullanıcıların yaşayacağı teknik aksaklıklar nedeni ile başvuruların geçersiz sayılmasından sorumlu değildir.

Ferrero Türkiye Mutluluğa Puan Kampanyası dahilinde kullanıcılardan para talep etmez. Ödüller kargo şirketi aracılığı ile gönderilir ve bu kargo ücreti de Ferrero Türkiye tarafından ödenecektir. Ödülün adres bilgisi eksikliği ya da yanlışlığı ya adreste kimsenin bulunmaması gibi nedenler ile teslimatın sağlanmaması durumunda kargo şirketinin beyanı esas alınacaktır ve tekrar katılımcılara yapılan kargonun ücreti ödülü teslim alan kişi ödeyecektir.

Kampanyaya 18 yaşından küçükler başvuru yapamaz. Başvurmaları ve puan biriktirmeleri durumunda ödül kazanamaz ve hak iddia edemez. Kayıtlı olan Üyeler 30 Kasım saat 00:00 tarihine kadar kod girişi yaparak puan kazanabilir.

Ferrero Türkiye kampanyanın haklarını saklı tutar ve gerek gördüğü durumlarda şartlarda değişiklik yapabilir. Kampanya süresini uzatabilir ya da kısaltabilir. Daha detaylı bilgilere MUTLULUGAPUAN.COM ya da NUTELLA.COM.TR adresleri üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Kimler Neler Demiş?

avatar
  Subscribe  
Bildir