Olips Tatilsepeti Çeki Çekilişi

Olips Tatilsepeti Çeki Çekilişi kapsamında 30 Kasım 2019 tarihine kadar; yetkili satış noktaları üzerinden (Yetkili Satış Noktaları: Çağdaş Marketler, Altunbilekler Marketler, Özhan Marketler, Mopaş Marketler, Özkuruşlar Marketler, Çağrı Marketler, Üçler Marketler, Yunus Marketler, Soykan Marketler, Başgimpa Marketler, Sarıyer Marketler ve Şekerciler Marketler olmak üzere toplamda 12 farklı marketin tüm şubeleri olmaktadır.) Olips markalı ürünlerden yapılacak 5 TL ve katları tutarında alışveriş yapıp; fiş / fatura belgelerinin fotoğrafını net bir şekilde çekip, Çek Kazan uygulamasına üye olup ardından çektiğiniz fotoğrafı göndererek çekiliş hakkı kazanabilirsiniz. Her 5 TL’lik ürün için 1 adet çekiliş hakkı kazanabilirsiniz. Çekiliş sonucu açıkladı, https://okampanya.com/olips-tatilsepeti-ceki-cekilis-sonucu/ linkinden kontrol edebilirsiniz.

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

20 şanslı talihli 1.000 TL değerinde Tatil Sepeti Seyahat Çeki kazanacak.

Çekiliş ne zaman yapılacak? 

Çekiliş 10 Aralık 2019 tarihinde noter huzurunda halka açık olarak gerçekleştirilecektir. Çekilişin sonucu 13 Aralık 2019 tarihinde Birgün Gazetesinde ve sitemizde (okampanya.com) ilan edilecektir. Sitemizi takip ederek aynı günde sonuçlardan haberdar olabilirsiniz.

Olips Tatilsepeti Çeki Çekilişi kapsamında diğer detaylar nelerdir?
  • İkramiye tesliminde fiş / fatura ibrazı zorunludur.
  • Üyelik bilgileri eksik kullanıcılar, kayıtlı olmayan tüketiciler çekilişe katılamaz. Ayrıca Kent Gıda Maddeleri, Barn Teknoloji Ticaret, Hedef Çekiliş Organizasyon çalışanları ve 18 yaşından küçükler çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp ikramiye kazansa bile ödülü teslim edilmez.
  • KDV ve ÖTV vergileri dışında yer alan diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.
  • Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylara Çek Kazan uygulaması üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir