Omo LG Çamaşır Makinesi Çekilişi

Omo LG Çamaşır Makinesi Çekilişi kapsamında 14 Şubat 2020 tarihine kadar yurt genelinde bulunan CarrefourSA ve Gima marketleri üzerindne Unilever Sanayi markasına ait kampanya kapsamında bulunan Omo Sıvı ürünlerinden tek seferde yapacağınız 50 TL ve katlarında Omo Sıvı ürün alışverişinin fişini Çek Kazan uygulaması üzerinde ilgili kampanyayı seçerek fotoğrafını göndermeniz gerekmektedir. İlgili fiş fotoğrafının tamamının gözükmesi ve net olması gerekir. Bu şekilde sistem tarafından 24 saat içerisinde inceleme yapılıp, onaylama yapılacaktır. Akabinde fişteki her 50 TL’lik Omo sıvı ürünü için 1 adet çekiliş hakkı kazanacaksınız. Çekiliş sonucu https://okampanya.com/omo-lg-camasir-makinesi-cekilis-sonucu/ linkinde yer almaktadır.

Peki Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

3 şanslı talihli LG T1007v5s model Çamaşır Makinesi ödülü kazanacaktır.

Çekiliş ne zaman yapılacak?

Çekiliş 18 Şubat 2020 tarihinde noter huzurunda, halka açık olarak gerçekleştirilecektir. Çekilişin resmi sonuçları ise 23 Şubat 2020 tarihinde sitemizde (okampanya.com) ve Takvim Gazetesi üzerinde yayınlanacaktır. Aynı gün içinde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonucundan haberdar olabilirsiniz.

Omo LG Çamaşır Makinesi Çekilişi kapsamında diğer detaylar nelerdir?

Kampanya tarihleri arasında çekiliş hakkı kazanıp, alışverişin iptali iadesi gibi işlemler gerçekleştirildiğinde çekiliş hakkınız da iptal olur.

Çekiliş sonucunda bir talihli birden fazla ödül kazanamaz.

18 yaşından küçükler ve Unilever Türkiye çalışanları, Carrefoursa ile Gima market çalışanları, Çek Kazan çalışanları çekilişe katılamaz. Çekilişe katılıp ödül kazansa bile ödülü teslim edilmez.

İkramiyeye konu olan eşya ve hizmetin bedeli içinde olan KDV ve ÖTV vergileri dışındaki diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından karşılanır.

Çekiliş ile ilgili olarak diğer detaylı bilgiler için Çek Kazan uygulaması üzerinden ulaşabilirsiniz. Sorularınız için ise firma ile görüşerek detaylı bilgi rica edebilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, turkcell bedava internetler, aktif çekilişler, çekiliş sonuçları, girişimcilik, kamusal alan ve birçok farklı promosyon ve bilgilendirme bölümleri bulunmaktadır. Sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak için okampanya.com linkine tıklayabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir