Oriflame Renault Clio Çekiliş Kampanyası

Oriflame Renault Clio Çekiliş Kampanyası kapsamında yurt genelinde 9 Ağustos ile 20 Eylül 2019 tarihleri arasında oriflame.com.tr üzerinden, Oriflame sponsorları ve yeni kayıt olan Oriflame danışmanları kampanya tarihleri arasında toplamda 100 BP ve katları tutarında alışveriş yaptığında; isim, soy isim, adres, fatura numarası ve fatura tarihi bilgileri üzerinden çekiliş hakkı kazanacaktır. (alışveriş sonrasında kesilen fatura üzerindeki her 100 BP için 1 çekiliş hakkı verilir.) Çekiliş sonucu https://okampanya.com/oriflame-renault-clio-cekilis-sonucu/ linkinde yer almaktadır…

Çekiliş sonucunda ne hediye kazanabilirim? 

1 şanslı talihli 2019 model Renault Clio model otomobil,

50 talihli Samsung A20 32GB cep telefonu,

75 talihli Samsung T510 10inç Tablet,

150 talihli Arnica Pika 14401 toz torbasız elektrikli süpürge

724 talihli Vestel Perilla Cam Doğrayıcı kazanacaktır.

Toplamda 1000 kişiye ödül dağıtılacaktır. 

Çekiliş ne zaman yapılacak? 

Çekiliş 24 Ekim 2019 tarihinde noter huzurunda, halka açık bir şekilde gerçekleştirilecektir. Çekilişin resmi sonucu ise 30 Ekim 2019 tarihinde Birgün Gazetesinde ve sitemizde (okampanya.com) yayınlanacaktır. Aynı gün içerisinde sitemizi ziyaret ederek çekiliş sonuçlarından haberdar olabilirsiniz.

Oriflame Renault Clio Çekiliş Kampanyası kapsamında diğer detaylar nelerdir?
  • Öncelikle belirtmemiz gerekir ki; ikramiye tesliminde fatura ibrazı zorunlu olmaktadır. O nedenle aldığınız faturaların saklanması sizin sorumluluğunuzdadır. İkramiye kazandığınızda; fatura ibrazı gerçekleştiremezseniz, ödülü alamazsınız.
  • Asil talihlilerin 14 Kasım 2019 tarihine kadar; yedek talihlilerin ise 29 Kasım 2019 tarihine kadar başvurularını gerçekleştirmeleri gerekiyor. Bu tarihleri kaçıran talihliler ikramiyelerini alamaz. İkramiyelerin son teslim tarihi ise 14 Aralık 2019’dur.
  • Oriflame Kozmetik, Yeni Markera Çekiliş çalışanları ve 18 yaşından küçükler çekilişe katılamaz. Katılmış ve ikramiye kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.
  • Bir kişi birden fazla ödül kazanamaz. KDV ve ÖTV haricinde diğer vergi ve yasal yükümlülükler talihlilere ait olmaktadır.
  • Daha detaylı bilgilere ise Oriflame Kozmetik ve Yeni Markera Çekiliş firmaları üzerinden ulaşabilirsiniz.

Sitemizde yer alan aktif çekiliş kampanyalarına https://okampanya.com/cekilis/aktif-cekilisler/ linki üzerinden ulaşabilirsiniz. Ayrıca sitemizde firmaların düzenlediği çeşitli avantajlı kampanyalar, çekiliş kampanyaları, girişimcilik, kamusal alan bölümleri bulunmaktadır. Ayrıca sitemizi keşfetmeye ana sayfamız üzerinden başlamak isteyebilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir